"Pajūrio Slalomas - 2013" IV-asis "Klaistvitos" taurės etapas
Paskelbta: 2013.08.31
Dar kartelį, sveikiname visus dalyvavusius IV-etape, „Klaistvitos“ taurei laimėti, kuriame sudalyvavo net 44 sportininkai. Iš viso dalyviai turėjo 3 įskaitinius bandymus, iš kurių buvo įskaitomas pats geriausias rezultatas. Džiaugiamės turėdami rėmėjus, nes tik jų dėka yra įdomu kovoti ir varžytis dėl nugalėtojų prizų. Šio etapo dalyviams oras nebuvo pats palankiausias, nes varžybų eigoje ir lijo ir pūtė stiprus vėjas, ir švietė saulė. Taip pat dėkojame ir personalui, be kurio renginys ir nebūtų įvykęs.

FWD (priekiu varomi automobiliai)

Pirmieji startavo FWD klasės sportininkai, kurių susirinko net 17 dalyvių iš Klaipėdos, Šilutės, Mažeikių, Plungės, Mosėdžio, Kretingos, Agluonėnų ir net Vilniaus. Šioje klasėje vyko įnirtinga kova dėl čempiono vardo ir tik paskutinio važiavimo metu išaiškėjo prizininkai. Po trečiojo važiavimo Linas Kirklys savo rezultatą pagerino net 1,47 sekundės dalimi ir iškovojo pirmąją vietą, iš viso trasą įveikiąs per 52,63 sekundes. Antroji vieta atiteko Benediktui Bočkui, kurio įskaitinis rezultatas 54,91 sekundės. Eimantas Sakavičius po antrojo važiavimo turėdamas antrą pagal gerumą rezultatą, trečiame važiavime nusileido Benediktui ir užėmė trečiąją vietą, kurio laikas 54,94 sekundės. Visi prizininkai važiavo su Honda CRX automobiliais.
Labiausiai nepasisekė Pauliui Gedvilui važiavusiam su Honda Civic, kuris trečiuoju bandymu trąsą įveikė per 53,76 sekundes, kas būtų jam garantavę 2 vietą, bet apmaudi klaida jam pridėjo papildomas 5 sekundes už kuoliuko nuvertimą.
___________________________________________


RWD (galu varomi automobiliai)

Šioje klasėje lyderis jau po antrojo važiavimo tapo Kęstutis Freimonas, kurio laiaks 54,33 sek. Bet kuriam minimalia persvara nusileido Ramūnas Kudrevičius (54,34 sek.). Abu sportininkai nenusileido ir po trečiojo važiavimo, kuriame greitesnis buvo Kęstutis – 54,08 sek., kuris ir tapo šios klasės nugalėtoju. Antrąją vietą užėmė minėtas Ramūnas Kudrevičius. Trečiąją vietą po antrojo važiavimo užsitikrino Marius Norvilas, kurio laikas 54,60 sek. Marius, po trečiojo važiavimo nepageriniąs savo rezultato net išskubėjo namo, ir pamiršo atsiimti jam priklausančia taurę ir rėmėjų prizus.
___________________________________________


4x4

Šiame etape ir vėl greičiausias buvo Kęstutis Klimas su Lancia Delta. Antras liko Sergej Pavlov vairuojantis Subaru Impreza. Nerijus Ostrauskas iš Palangos užėmė 3 vietą, atsilikdamas 2 sekundemis nuo Sergėjaus.
___________________________________________


Moterų klasė

Kaip ir trečiajame taip ir šį kartą, nepralenkiama buvo Viktorija Montvydaitė vairuojanti 3 klasės BMW. Ji nuo artimiausios priešininkė atsipliešė beveik 3 sekundėmis, trąsą įvykdžiusi labia geru rezultatu 1 min ir 0,69 sekundės. Antrąją vietą užėmė pirmą kartą slalome startavusi Agnė Ruzaitė su Toyota Celica, kurios geriausias reultatas 1 min ir 3,14 sek. Labai gražiai važiavo dalyvės ir paskutinio bandymo metu visos pagerino savo rezultatu. Ir labiausiai pasisekė Sabinai Andrijauskaitei, kuri po trečiojo važiavimo sugebėjo aplenkti Asta Jasaitę. Po antrojo važiavimo Astos rezultatas buvo 1 min 10,54 sek., o Sabinos 1 min 11,83 sek.
___________________________________________


Jaunimo klasė

Labai geri pasirodymai jaunimo klasės dalyvių. VW Golf automobilių vairuotojai nesugebėjo aplenkti pirmąją vietą užėmusio Arlando Padleckio vairuojančio Peugeot 205. Ir šioje klasėje tik po trečiojo važiavimo paaiškėjo nugalėtojas. Augustinas Baltramiejūnas po trečiojo važiavimo (1 min 2,07 sek.) isiveržė į pirmają vietą turėdamas persvarą prieš Arlandą, kurio antrojo važiavimo rezultatas buvo truputi blogesnis (1 min 2,77 sek.). tačiau Arlandas turėjo dar vieną įskaitinį važiavimą, kuri atliko be priekaištų įveikdamas trasą per 1 min 1,43 sek.
Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės

Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės (Anglų kalba)

IV-etapo rezultatai
Bendri trijų etapų rezultatai
Paskelbta: 2013.08.19
Taškai


FWD


Po trijų etapų lyderio pozicijos neužleido Linas Kirklys, 3 etape užėmęs 4 vietą. Tačiau pirmąją vietą užėmęs Benediktas Bočkus priartėjo sumažindamas persvarą iki 2 taškų. Iš antros į trečiąją vietą nusileido Robertas Sidabras su 13 įskaitinių taškų. Jam šis etapas nebuvo sėkmingas, nes negavo nei vieno įskaitinio taško. FWD klasėje taškų suvestinėje iš 7 vietos į 4 vietą pakilo Aurimas Kučinskas, kuris III etape užėme 3 vietą. Algirdas Anužis užima 5 vietą, kuris taip pat gali kovoti dėl prizinės vietos bendroje FWD įskaitoje.RWD


Labai idomi kova vyko RWD klasėje, kurių rezultatai lėmė pasikeitimus bendroje įskaitoje. Iš antros vietos į pirmąją pakilo Marius Norvilas, kuris III etape užėme 4 vietą. Iš trečios vietos į antrąja pakilo Rokas Lindenis. Iš lyderio pozicijos Andrius Šidlauskas, negavęs įskaitinių taškų, nusmuko į 5 vietą. Net 3 sportininkai dalijasi 3-5 vietas, bet geriausiai III etape pasirodęs Kęstas Freimonas pakilo į trečiąją vietą.4x4


3 etape „4x4“ klasėje greičiausias buvo Kęstutis Klimas. Antras liko Vidmantas Patlaba atstovaujantis Kauno miestą. Po trečiojo etapo išaiškėjo ir „4x4“ klasės lyderis bendroje įskaitoje. Tai Edgaras Mikniūnas, kuris 3 etape užėmė 3 vietą. Antra – trečia vietomis dalijasi Kęstutis Klimas ir Karolis Norkus.Moterys


Bendroje įskaitoje Moterų klasėje lyderio pozicijų neapleidžia Monika Žuklytė važiuojanti su Nissan Micra, kuris po trečiojo etapo dar labiau atitrūko nuo artimiausios varžovės Sabinos Andrijauskaitės. Monika pirmąjame važiavime abi trasas neįvykdė, tačiau susikaupusi antro važiavimo metu iškovojo antrąją vietą. Sabinai važiuojančiai su Honda civic nebuvo tokios sėkmingos. Rezultatų suvestinėje Sabina atsiliko 10 sekundžiu nuo antroje vietoje likusios Monikos Žuklytės. Trečiajame etape moterų klasėje geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei, kuri važiavo su BMW. 4 vietą užėmė Asta Jasaitė iš Vilniaus, važiuojanti su Mazda 323.Jaunimas


Jaunimo klasėje taip pat verda kova. 13 metų Augustinas Baltramiejūnas III etape užėmęs 1 vietą dar labiau priartėjo prie varžybų lyderio Arlando Padleckio, kuriam 16 metų. Arlandas 3 sekundėmis atsiliko nuo pirmoje vietoje likusio Augustino ir bendroje įskaitoje turėdamas 28 taškus išsaugojo lyderio poziciją. Trečiąją vietą užėmė Dominykas Serapinas važiuojantis su Volswagen Golf. Nuoširdžiai sveikiname jauniausią III etapo dalyvį Jogailą Baltramiejūną, kuriam tik 8 metai. Visi sutiksime, kad buvo labai įdomu stebėti kaip važiuoja Jogaila.Bendra įskaita


"Pajūrio Slalomas - 2013" III-asis EXPRESS PIZZA taurės etapas
Paskelbta: 2013.07.21
Pajūrio slalomas 2013 - Taisyklės
Trasos schema
III-ojo etapo rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2013" II-asis AUTOMEISTRO taurės etapas
Paskelbta: 2013.06.19


2013 metų birželio 30 d., Palangoje, automobilių stovėjimo aikštelėje šalia STATOIL degalinės, įvyko automobilių slalomo pirmenybių “Pajūrio slalomas – 2013” II-asis AUTOMEISTRO taurės etapas, kuriame susirinko 36 dalyviai, iš visos Lietuvos.

Daugiausiai dalyvių susirinko FWD (priekiu varomų automobiliu) klasėje. Tarp aštuoniolikos dalyvių nepralenkiamas buvo, bei tą dieną geriausią laiką parodęs Linas Kirklys iš Klaipėdos vairuojantis Honda CRX.

Įdomi kova ir gražus reginys žiūrovams vyko tarp vairuotojų vairuojančių galu varomus automobilius. RWD klasėje nugalėjo Marius Norvilas iš Klaipėdos, vairuojantis BMW 318

Keturių ratų varomų (4x4) automobilių klasėje nugalėjo Karolis Norkus vairuojantis Toyota Celica. Įdomu buvo stebėti kokią galią sugebėjo parodyti Toyotos vairuotojas.

Automobilių slalomo varžybose taip pat dalyvauja ir Moterys. Šioje klasėje moterys gali dalyvauti su bet kokiu automobiliu. Taip pat šalia vairuotojos gali sėdėti ir reguliuotojas. Tačiau pagalbininko neprireikė ir Sabinai Andrijauskaitei parodžiusi labai gerą laiką užemė pirmąją vietą vairuodama Honda Civic.

Iš penkių Jaunimo klasės dalyvių, nugalėtoju tapo Arlandas Padleckis iš Mosėdžio vairuodamas Peugeot 205.
Jauniausias varžybų dalyvis - dvilykmetis Dominykas Serapinas.

Kaip ir numatyti varžybų nuostatose, dalyviai varžėsi dvejose slalomo trasose, kurios buvo gana sudėtingos, tad vairuotojai privalėjo parodyti ne tik savo vairavimo įgūdžius, bet ir tai, kaip sugeba atsiminti trasos konfiguraciją.

III-asis etapas numatomas rugpjūčio pradžioje. Daugiau informacijos, artimiausiu metu. Gero ruošimosi ir iki kitų susitikimų trasoje.


Pajūrio slalomas 2013 - Taisyklės
Trasos schema
II-ojo etapo REZULTATAI
"Pajūrio Slalomas - 2013" I-asis PAJŪRIO taurės etapas
Paskelbta: 2013.04.09

2013 metų gegužės 12d., Klaipėdoje, Pamario gatvėje 2-oje Melnragėje (neįgaliųjų stovėjimo aikštelėje) įvyko automobilių slalomo pirmenybių “Pajūrio slalomas – 2013” I-asis PAJŪRIO taurės etapas, kuriame susirinko net 54 dalyviai, iš Klaipėdos, Gargždų, Mažeikių, Šilutės, Telšių, Mosėdžio, Kauno ir netgi Vilniaus. Dalyviai varžėsi dvejose slalomo trasose, kurios buvo gana sudėtingos, tad vairuotojai privalėjo parodyti ne tik savo vairavimo įgudžius, bet ir tai, kaip sugeba atsiminti trasos konfiguraciją.
___________________________________________________________________

FWD klasėje varžėsi 30 dalyvių, iš kurių greičiausias buvo ir
I-ąją vietą užėmė Linas Kirklys (Klaipėda – Honda CRX),
II-oji vieta Benediktas Bočkus (Klaipėda – Honda CRX),
III-oji vieta Mindaugas Bumblys (Klaipėda – Honda CRX).
___________________________________________________________________

RWD klasėje varžėsi 16 dalyvių, iš jų greičiausias buvo ir
I-ąją vietą užemė Andrius Šidlauskas (Klaipėda – BMW 325) ,
II-oji vieta Paulius Gedvilas (Klaipėda – BMW 328),
III-oji vieta Rokas Lindenis (Mažeikiai – BMW 518).
___________________________________________________________________

4x4 klasėje varžėsi tik vienas dalyvis, Edgaras Mikniūnas (Klaipėda – Audi A4), tad jam ir atiteko I-oji vieta. Tikimes sekantį etapą šioje klasėję sulaukti daugiau dalyvių.
___________________________________________________________________

JAUNIMO klasėje varžėsi 3 dalyviai
I-oji vieta Arlandas Padleckis (Mosėdis - Peugeot 205),
II-oji vieta Augustinas Baltramiejūnas (Klaipėda – VW Golf),
III-oji vieta Marijus Daunoras (Klaipėda - Mitsubishi Colt). Jauniausias varžybų dalyvis buvo Augustinas Baltramiejūnas, tad jam dar atiteko ir jaunausio dalyvio apdovanojimas.
___________________________________________________________________

MOTERŲ klasėje varžėsi 4 merginos, iš kurių greičiausia buvo ir užėmė
I-ąją vieta Monika Žuklytė (Klaipėda - Nissan Micra),
II-oji vieta Gintarė Viduolytė (Kaunas – Honda Civic),
III-oji vieta Toma Patlabienė (Klaipėda – BMW 325).
___________________________________________________________________

Nuoširdžiai atsiprašome visų, kad teko taip ilgai laukti varžybų rezultatų. Stengsimės sutvarkyti visus techninius nesklandumus ir tikimės, kad daugiau tai nepasikartos.

Sekantis etapas planuojamas birželio mėnesį.

Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės
Trasos schema
I-ojo PAJŪRIO taurės etapo REZULTATAI

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT

Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas