Apie mus
„Pajūrio slalomas“, tai Jaunimo skatinimo fondo organizuojamos nekomercinės automobilių slalomo varžybos Vakarų Lietuvoje, kuriose be išimčių gali dalyvauti kiekvienas, ir jaunas nepatyręs vairuotojas, ir didžiulę patirtį turintis vairuotojas profesionalas norintis pasitikrinti ir pagerinti automobilio valdymo įgūdžius. „Pajūrio slalomas“ automobilių slalomo pirmenybes organizuoja jau nuo 2013 metų ir turi didžiulę patirtį šioje srityje.

Šiais 2019 metais planuojame surengti 6 etapų automobilių slalomo pirmenybes “Pajūrio slalomas – 2019”, kuriose tikimės sulaukti daugiau kaip 300 dalyvių ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio.

Mūsų pagrindinis tikslas – išaiškinti geriausius automobilių slalomo vairuotojus ir suteikti galimybę varžybose dalyvauti visiems norintiems.

Mūsų vizija – automobilių slalomo mėgėjų ir profesionalų bendruomenė.

Misija – vienyti lietuvių ir užsienio piliečių vairuotojus mėgėjus ir profesionalus bendrai automobilių sporto veiklai, stiprinant tarpusavio bendravimą, įspudžių ir patirties pasidalinimą, skatinant atsakingą, pagarbų vairavimą keliuose.


2019 metų uždaviniai:
•Profesionaliai surengti 6 etapų automobilių slalomo varžybas Vakarų Lietuvoje;

•Įsteigti taures, prizus etapų nugalėtojams ir prizininkams visose klasėse.

•Vesti etapų taškus ir metinės įskaitos nugalėtojus apdovanoti taurėmis bei rėmėjų prizais.

•Varžybas organizuoti pagal iš anksto aprašytas taisykles.

•Suteikti galimybę patirties neturintiems vairuotojams (tarp jų nepilnamečiams ar neturintiems vairuotojo pažymėjimo) žengti pirmuosius metrus į automobilių sporto pasaulį.

•Populiarinti automobilių sportą Klaipėdos apskrityje ir visoje Lietuvoje.Sėkmingų startų ir pačių geriausių įspūdžių!

Pagarbiai,

Projekto vadovas Aurimas Kučinskas

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT

Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas