„Pajūrio Slalomas 2018“ 5-asis etapas
Paskelbta: 2018.09.07


Jei Tu - tikras autofanas, tuomet mes Tavęs nekantriai laukiame lauktame penktajame Pajūrio slalomo etape "Ford" taurei laimėti!!!🚘

Penktasis slalomo etapas vyks seniai matytoje trasoje - Sudmantuose! Šiltų dienų liko išties nedaug, tad laukiame tiek dalyvių, tiek žiūrovų.☀️☀️ Juk kuo mūsų daugiau, tuo bus linksmiau! Žiūrovams neteks nuobodžiauti, galėsite stebėti ne tik įvairių klasių važiavimus, tačiau ir rasti veiklos DJ poste pertraukų metu! Dalyviams pažadame įdomią trasą, o organizatorių komanda garantuoja gerą nuotaiką. Taip pat Jūsų laukia puikūs "Ford" įsteigti prizai bei taurė.🚘

"Pajūrio slalomas" organizuoja vienas įdomiausių varžybų vakarų Lietuvoje, todėl siūlome išbandyti jėgas tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Nes... GERIAU BŪTI LENKTYNINKU VIENĄ DIENĄ, NEI ŽIŪROVU VISĄ GYVENIMĄ❗🏁💯

ŽIŪROVAMS RENGINYS NEMOKAMAS! Susitiksime ten!🤩🤩🤩

• Pajūrio Slalomas 2018 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2018“ 4-asis etapas
Paskelbta: 2018.07.24


„Pajūrio slalomo“ 4-asis etapas – naujoje trasoje!

Įsibėgėjęs „Pajūrio slalomo“ sezonas visus greičio mėgėjus kviečia į 4-ąjį ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA taurės etapą! Varžybų organizatoriai tęsi pažadą ir vairavimo virtuozams siūlo rugpjūčio 11 dieną (šeštadienį) išbandyti jėgas naujoje trasoje – Minijos gatvės atkarpoje tarp Smiltelės g. ir Jūrininkų prospekto!

Registracija išankstinė. Bus galima registracija ir varžybų vietoje, varžybų dieną nuo 9 val. iki 10.30 val. Žiūrovams ir svečiams renginys nemokamas. Dalyvauti kviečiame visus! Dalyvių skaičius ribotas.

Rėmėjai: „Berchem“, „Likura“, „Dj Grizz“, „Memel Streets“.

Asmenys, norintys tapti taurės rėmėjais, gali susisiekti su renginio organizatoriais adresu: pajurioslalomas.lt

Detali informacija:

Varžybos: „Pajūrio slalomo“ 4-asis (ČIA GALI BŪTI JŪSŲ REKLAMA) taurės etapas

Data: Rugpjūčio 11 d. (šeštadienis)

Registracijos laikas varžybų vietoje: 9 val. – 10.30 val.

Varžybų pradžia: 11 val.

Vieta: Minijos gatvės sankirta su Smiltelės gatve

• Pajūrio Slalomas 2018 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2018“ 3-asis etapas
Paskelbta: 2018.05.31


Pajūrio slalomas kviečia registruotis į 3-iąjį LIKURA.LT „Pajūrio slalomo“ etapą!

Vis daugiau susidomėjimo sulaukiantis „Pajūrio slalomas“ visus greičio entuziastus kviečia birželio 17 d. atvykti į Naują vietą – Perkėlos gatvė, Klaipėda. Varžybų organizatoriai žada įdomią ir neįprastą trasos konfigūraciją! Kaip visuomet laukiame ir patyrusių sportininkų, ir naujokų, norinčių išmėginti save! Dalyvauti gali visi! Žiūrovams renginys nemokamas! Varžybų metu šalia trasos „Pajūrio slalomo“ draugai žada surengti dėmesio vertų automobilių parodą.

Pažadame, kad nuobodžiauti neteks! Registracija varžybų vietoje – nuo 9 val. iki 10.30 val.arba išankstinė registracija galima www.pajurioslalomas.lt

Iki pasimatymo birželio 17d. 11:00val. Perkėlos gatvėje.

• Pajūrio Slalomas 2018 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2018“ 2-asis etapas
Paskelbta: 2018.04.23


„Pajūrio slalomas“ kviečia į II-ąjį etapą!

Didžiulio dėmesio ir rekordinio dalyvių skaičiaus sulaukęs „Pajūrio slalomo“ sezono atidarymas visus greičio mėgėjus kviečia į II-ąjį etapą! Nesvarbu, kiek Tau metų, koks tavo automobilis ir kiek turi sukaupęs patirties! Registruokis, išbandyk jėgas ir turėk galimybę susikauti dėl „Likura.LT“ taurės! Pažadame įdomią trasą, gerą laiką ir nepamirštamas emocijas!

II-asis 2018 m. „LIKURA.LT“ taurės etapas vyks gegužės 6 d. (sekmadienį), 11 val. Pamario g. Melnragėje, šalia „Klaipėdos naftos“ teritorijos. Atvykimas į dalyvių parką – per Burių g. Registracija išankstinė ir varžybų vietoje, varžybų dieną nuo 9 val. iki 10.30 val. Dalyvių skaičius bus ribojamas.

Pagrindinis II-ojo etapo rėmėjas – UAB „LIKURA“ (įvairios transporto paslaugos / www.likura.lt ).

• Pajūrio Slalomas 2018 - Taisyklės

• Trasos schema

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2018“ I-asis etapas
Paskelbta: 2018.04.09


Pajūrio Slalomo organizatoriai nuoširdžiai atsiprašo visų jūsų už ilgai užsitęsusias I-ojo etapo varžybas. Nebuvo tikėtasi tokio didžiulio ir rekordinio dalyvių skaičiaus per 6-erius metus (130). Kadangi I-ojo etapo taisyklėse nebuvo nurodyta, jog dalyvių skaičius ribojamas, dalyvių skaičiaus riboti nebuvo galima. Taip pat trasos konfigūracija buvo paruošta taip, kad dalyviams būtų galimą mėgautis kuo ilgesniu važiavimu trasoje.

* Dėl didelio dalyvių skaičiaus ir užsitesusiu varžybų 3-iame važiavime buvo nuspręsta atsisakyti LAISVOS klasės, tačiau visiems šios klasės dalyviams bus kompensuojame II-ajame Pajūrio Slalomo varžybų etape.

* Atsiprašome jūsų visų už patirtus nepatogumus, reaguosime į problemą, ir tikimės, jog daugiau tai nepasikartos.

Pagarbiai,

Pajūrio slalomo organizatoriai

• Pajūrio Slalomas 2018 - Taisyklės

• Rezultatai

„Pajūrio Slalomas 2017“ 5-asis etapas
Paskelbta: 2017.12.06

„Pajūrio slalomas“ keliauja į Kulius. Finalinis etapas vyks buvusiame Kulių aerodrome, adresu – Mostaičių g. 10 Kuliai, Plungės raj. Laukia įdomios varžybos gruodžio 17 d., nes vyks kovos ir dėl metinės taurės. Puiki lenktynių atmosfera laukia kiekvieno dalyvaujančio ir prisidedančio prie kiekvieno pergalės. Įprastos sąlygos dalyvaujantiems „Pajūrio slalomo“ varžybose, kuriose turėsime progą išbandyti jėgas šešiose skirtingose klasėse. Kiekvienas rasite sau pačias geriausias galimybes patobulinti savo vairavimo įgūdžius.

Dar kartą kartojame pagrindinę informaciją apie varžybas ir lauksime kiekvieno autosporto entuziasto. Varžybų data – gruodžio 17 d. (Sekmadienis). Varžybų pradžia – 11 val. Registracija nuo 09.00 iki 10.30 val. Varžybų vieta - Mostaičių g. 10 Kuliai, Plungės raj.

• Pajūrio Slalomas 2017 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2017“ 4-asis „Judrės medis“ taurės etapas
Paskelbta: 2017.10.23


Lapkričio 5 d. rasime laiko kovoti dėl PAJŪRIO SLALOMO pirmenybių 2017 IV-ojo etapo "JŪRĖS MEDIS" taurei laimėti. Ketvirtasis etapas vyks jau senai matytoje trasoje -
Veiviržėnuose. Ruošiame ypatingas trasas, nes mums svarbu, kad varžybos būtų vykdomas ne bet kur, o ypatingose slalomui skirtose vietose. Trasa žada, kad bus greita, tačiau pareikalaus ir vietų kuriose prireiks parodyti savo įgūdžius greitai sukant vairą. Nesame nuobodūs, todėl džiaugiamės visais, kurie kantriai laukia mūsų varžybų. Mūsų dar laukia 5 ir 6 etapai šaltuoju metu sezonu.

Rekomenduojame registruotis iš anksto, nes anksčiau užsiregistravęs įgaus techninį pranašumą startuoti, žinant savo varžovų trasos įveikimo laikus.

Varžybų startas 12:00val.

Registracija išankstinė arba varžybų vietoje nuo 10:00val. iki 11:30val.

Kaip visi žinome Pajūrio slalomo varžybos pačios įdomiausios varžybos Vakarų Lietuvoje, todėl siūlome išbandyti jėgas ir mėgėjams ir profesionalams

• Pajūrio Slalomas 2017 - Taisyklės

• Varžybų vieta

• Dalyvių sąrašas

• Varžybų trasa

• Rezultatai

• Taškai

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT

Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas