2016 sezono pradžia
Paskelbta: 2016.02.21
Pajūrio slalomas“ – gilias tradicijas turinčios automobilių slalomo pirmenybės, organizuojamos jau nuo 2013 m. Išlaikomos tradicijos ir nuolat ieškomos naujos galimybės automobilių sporto entuziastų lūkesčiams patenkinti. Varžybos organizuojamos įvairiose vietose, su tikslu, kad varžybų dalyviai išbandytų savo jėgas įvairiomis sąlygomis. Džiaugiamės visais dalyviais, kurie susirenka 6 kartus metuose ir išbando savo jėgas įvairiose slalomo trasose.
Greičiausiems „Pajūrio slalomo “dalyviams steikiamos taurės, diplomai ar kiti rėmėjų prizai. 2015 metų sezone greičiausiu pripažintas Benediktas Bočkus. Beabejo nugalėtojų vardus pelnė ir atskirų klasių sportininkai.

Drąsiai galime sakyti, kad „Pajūrio slalomas“ - tai vienas sėkmingiausių automobilių sporto renginių vakarų Lietuvoje, kuriose susirenka daugiau nei 60 sportininkų iš visos Lietuvos.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės
Pajūrio slalomas - 2016 PAJŪRIO SLALOMO ŽIEMA (Žaibo Žiemos Žaidynės),
Paskelbta: 2016.01.14


Taisyklės

Rezultatai
PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE
Paskelbta: 2015.11.16

PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE Taisyklės
REZULTATAI"Pajūrio Slalomas - 2015" VI-asis etapas
Paskelbta: 2015.10.15
Naujiena ruošiama...

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės

Taškų suvestinė

Rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2015" V-asis etapas
Paskelbta: 2015.09.19
2015 m. spalio 4 d. įvyko „Pajūrio slalomo“ 5-asis etapas, kuriame susirinko per 70 automobilių slalomo entuziastų. Varžybose kaip visada galėjo dalyvauti ir megėjai ir profesionalai. Trumpai apžvelgsime rezultatus iš Kretingoje vykusių varžybų.
Priekiu varomų automobilių klasėje lyderio poziciją išlaikė Benediktas Bočkus su Honda CRX (Klaipėda). Sportininkas buvo greičiausias trasą įveikdamas per 52,54 sek. Sportininkas šį rezultatą parodė trečiuoju važiavimu. Antroji vieta atiteko Mindaugui Šimkui iš Gargždų – 53 sek. Ant prizininkų pakylos „Pajūrio slalomo“ varžybose pirmą kartą užlipo svečias iš Latvijos Miks Kenavs (53,91 sek.). Sportininkas iš ties rodė profesionalus vairavimo įgūdžius vairuodamas VW Golf.
Keturių varomų automobilių klasėje nugalėtojas paaiškėjo paskutiniais važiavimais. Šia proga pasinaudojo Jonas Valaitis. Didžiulę patirtį turintis vairuotojas sugebėjo susikaupti ir paskutinis važiavęs iš šios klasės sugebėjo pagerinti ne tik savo bet ir visų savo priešininkų rezultatą, trasą įveikdamas per 51,78 sek. Antrąja vieta tenkinosi sportininkas iš Skuodo Petras Kaniava (52,66 sek.). Vladimiras Šidlovskis užėmė 3 vietą (54,46 sek.).
Galu varomu automobilių klasėje susirinko 16 sportininkų iš visos vakarų Lietuvos. Matėme sportininkus iš Neringos, Palangos, Šilutės, Kretingos, Plungės ir kitų miestų. Ir šioje klasėje nestigo staigmenų. Trečiuoju važiavimu net keturis kartus keitėsi varžybų lyderiai. Pirmasis į šios klasės lyderių poziciją prasibrovė Robertas Galdikas. Tačiau po jo net trys sportininkai vienas po kito gerino trasos įveikto laiką, o Robertui beliko tenkintis 5-ąja vieta. Ketvirtas liko Mindaugas Norkus iš Klaipėdos. O nugalėtojai išsidėstė taip – Tadas Meškys, III vieta (54,99 sek.), Sportininkas taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakylos. II vieta - Karolis Norkus iš Klaipėdos (53,89 sek.). Čempiono vardas šioje klasėje atiteko Kęstui Freimonui iš Mažeikių (52,31 sek.).
Moterų klasėje šį kartą susirinko 6 pajėgios sportininkės. Šioje klasėje visada vyksta įnirtinga kova iki paskutinės minutės. Nugalėtoja paaiškėjo tik trečiuoju važiavimu. Greičiausia buvo Aina Jančiauskienė (56,97 sek.). Paskutiniu važiavimu Angė Norkienė dar turėjo progą pagerinti Ainos rezultatą, tačiau sportininkės skyrė tik 0,03 sek. dalis ir Agnė turėjo džiaugtis antrąja vieta. Moterų klasėje staigmeną parodė Lina Petrauskaitė, kuri taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakilos iškovojusi trečiąją vietą 958,59 sek.).
Daugiausiai dalyvių subūrė sportininkus „Laisvoje“ klasėje., kurioje galėjo varžytis vis norintys nepriklausomai nuo transporto priemonės tipo. Greičiausias buvo kartingo vairuotojas Leandras Stulpinas (49 sek.). II-oji vieta – Benediktas Bočkus (51,01 sek.). III-oji vieta Karolis Norkus (51,72 sek.).
Jaunimo klasėje čempionatas tapo Paulius Lengvinas iš Klaipėdos. Jaunas, 16 metų sportininkas rodė labai gerus automobilio valdymo įgūdžius. Trasą įveikias greičiausiai, per 1 min. 2 sek. Sportininkas taip pat varžėsi ir „Laisvoje“ klasėje ir užėmė garbingą 19 vietą tarp 33 užsiregistravusių sportininkų.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškai po 5-ojo etapo

"Pajūrio Slalomas - 2015" IV-asis "GARANT GROUP" taurės etapas
Paskelbta: 2015.08.07
Visiems norime padėkoti už puikią nuotaiką „Pajūrio slalomo “ IV-tojo etapo varžybose. Didžiulis greitis ir adrenalinas sukvietė ne tik dalyvius, bet ir priviliojo nemažą būrį automobilių sportu besižavinčių žiūrovų stebėti pačias geriausias kovas. Trumpai apžvelgsime 2015 rugpjūčio 23 d. įvykusias varžybas Komunarų gatvėje.

Daug intrigų įvyko varžybose, o apie jas pradėsime nuo Moterų klasės. Kaip visada šioje klasėje susirenka puikiai nusiteikusios moterys norinčios pakovoti dėl čempionės vardo. Iš septinių sportininkių geriausiai sekėsi Toyota GT86 vairuotojai Agnei Norkienei. Sportininkė trečiuoju važiavimu susikaupė, važiavo agresyviai ir trąsą įveikė greičiausiai – 52.86 sek. Antroji liko Gabrielė Aleksynaitė su Honda CRX, sportininkė taip pat gerino savo rezultatą trečiuoju važiavimu 53.92 sek. Dėl trečios vietos vyko įdomi kova, po kurios į prizininkų gretas grįžta Monika Žuklytė su Nissan Almera. Prasidėjus trečiajam važiavimui Monika buvo praradusi savo poziciją ir su 56.10 rezultatu Aina Jančiauskienė pakilo į trečiąją vietą, tačiau Monika nepasidavė ir trečiuoju važiavimu dar karteli gerino savo rezultatą ir aplenkė Aina Jančiauskienę, atvažiavusi per 55.13 sek.

FWD (priekiu varomų automobilių klasė) klasėje ir vėl greičiausias buvo Benediktas Bočkus. Šiais metais klaipėdietis skina pergales vieną po kitos. IV-tajame etape Benediktas įrodė, kad trečiasis įskaitinis važiavimas gali būti lemiamas. Žinoma, Sportininkas buvo vienas pirmųjų užsiregistravusių varžybose, todėl startuojant FWD klasėje jis turėjo techninį pranašumą prieš antroje vietoje likusį Jordaną Dirgėlą. Jordanui trečiuoju važiavimu nepagerinus savo geriausio rezultato (49.82 sek.), Benediktui reikėjo tik susikaupti ir keliomis šimtosiomis sekunės dalimis pagerinti savo rezultatą. Prieš trečiąjį važiavimą Benediktas atsiliko tik 0.05 sek. dalimi (49.87 sek.), o po 3-ojo važiavimo Benediktas šventė pergalę FWD klasėje su geriausiu laiku 49.64 sek.
Šį kartą staigmena ir trečiojoje vietoje. Po ilgos pertraukos ant prizininkų pakilos užlipo Edgaras Liepa. Jo geriausias laikas 50.12 sek. Taip pat verta paminėti, kad kolkas šiais metais sunkiai sekasi ketvirtoje vietoje likusiam Linui Kirkliui. Galime tik spėlioti, kad atnaujinęs savo automobilį sportininkas dar „nesusidraugavo“ su juo.

RWD klasėje antruoju važiavimu geriausią laiką parodė Andrius Agafonovas. Trečiuoju važiavimu niekam nepavyko pagerinti jo rezultato: 50.39 sek. Arčiausiai pergalės buvo Karolis Norkus, kuris trečiuoju važiavimu parodė 50.67 sek. rezultatą. Kaip visada puikiai pasiruošusiam Andriui Tažiui šį kartą pakišo koją techninė baudą. Sportininkas trečiuoju važiavimu sugebėjo parodyti puikų rezultatą, tačiau finišavo ne pagal taisyklės, t.y. neįvykdė „bazės“. Jo rezultatas 48.69 sek. ir plius 10 sek. bauda. Sportininkas tenkinosi trečiąja vieta rezultatu parodytu pirmuoju važiavimu 50.82.
Jaunimo klasė
Pirmą kartą dalyvaujantis Paulius Lengvinas „Pajūrio slalomo“ varžybose buvo nepralenkiamas. Be klaidų važiavęs jaunasis sportininkas su kiekvienu važiavimu gerino savo rezultatus. O paskutinių važiavimų trąsą įveikė per 56.00 sek. Antrą vietą užėmė jaunoji sportininkė iš Jonavos Jonė Aleksynaitė. Trečiuoju važiavimu sportininkė trumpam buvo įsiveržusi į priekį pasiekusį 58.36 sek. rezultatą, tačiau jau minėtas Paulius sugebėjo ją aplenkti. Trečioji vieta atiteko Dominykui Serapinui – 1min. 03.73 sek. (Klaipėda).

4x4 klasė.
Pirmoji vieta – Vladimiras Šidlovskis (Gargždai). Geriausias laikas parodytas pirmuoju važiavimu – 52.91 sek. Visi kiti važiavimai šiam sportininkui buvo su baudos taškais. Antroji vieta atiteko Andriui Sadauskui, kuris šį kartą važiavo su kitu automobiliu, nei įprastai. Geriausią laiką sportininkas parodė trečiuoju važiavimu – 56.97 sek.

„Laisva“ klasė.
Staigmena visiems kurie užsiregistravo „Laisvoje“ klasėje – visi dalyviai gavo teisę važiuoti ketvirtąjį įskaitinį važiavimą. Visiems nenuostabu, kad pirmoji vieta atiteko kartingo vairuotojui Leandrui Stulpinui. Profesionalus sportininkas su nepralenkiamu kartingu greičiausiai trąsą įveikė antruoju važiavimu 43.88 sek. Antroji vieta atiteko Andriui Tažiui su BMW M3. Sportininkas šioje klasėje sugebėjo trąsą įveikti be klaidų parodydamas iš ties įspūdingą rezultatą – 48.59 sek. Trečiąją vietą užėmė didžiulę patirtį turintis sportininkas Jordanas Dirgėla su Renault Clio. Sportininkas ketvirtuoju važiavimu pagerino savo rezultatą – 49.16 sek. o Tai reiškia, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose intriga išlieka iki paskutinės sekundės. Dėl to džiaugiamės už visus ir linkime gerų startų ateinančiose varžybose.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Rezultatai
Taškų suvestinė


"Pajūrio Slalomas - 2015" III-asis "Express pizza" taurės etapas
Paskelbta: 2015.06.24
Naujiena ruošiama.....
Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškų suvestinė po 3 etapų

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas