„Pajūrio Slalomas 2017“ 3-ias etapas
Paskelbta: 2017.09.01

2017 m. rugpjūčio 27d. su labai gera atmosfera ir puikia nuotaika Klaipėdos mieste šalia I-osios Melnragės įvyko automobilių slalomo varžybos. Prieš aptariant rezultatus primename, kad varžybose visose klasėse dalyviai įvykdo tris važiavimus, iš kurių du bandymai yra įskaitiniai. Du geriausi rezultatai susumuojami ir taip išrenkami nugalėtojai ir prizininkai. Toliau kviečiame skaityti naujienas apie įvykusių varžybų rezultatus.

Daugiausiai dalyvių sulaukusioje „Laisvoje“ klasėje įnirtingiausios kovos vyko tarp kelių sportininkų pretenduojančius užimti pirmą ir ketvirtą vietas. Dėl pirmos vietos labiausiai kovėsi Vygantas Januškis ir Benediktas Bočkus. Pastarasis šią kovą laimėjo paskutiniu bandymų, artimiausią varžovą aplenkęs net trimis sekundėmis. O bendrame rezultate sportininkai surinko atitinkamus rezultatus: 3 min. 01 sek. ir 3 min. 04 sek. Trečiąją vietą garantuotai užsitikrino Laimonas Mališevičius (3 min. 22 sek.). Artimiausi varžovai dėl prizinių vietų „Laisvoje“ klasėje išsidėstė taip – ketvirtoji vieta Linas Kirklys (3 min. 27 sek.), penktoji vieta Andrius Sadauskas (3 min. 28 sek.), šeštoji vieta – Ernestas Bružas (3 min. 29 sek.), septintoji vieta tomas Kuprys (3 min. 30 sek.).

„4x4“ klasėje verta paminėti, kad Andrius Sadauskas turėjo galimybę trečiuoju bandymų išplėšti pergalę ir jeigu nenuverstas kugelis, jam tai būtų pavykę. Padaręs klaidą jis gavo 5 sekundžių baudą ir turėjo tenkintis antrąja vieta rezultatu 3 min 29 sek. Pirmoji vieta atiteko svečiui iš Rusnės Ernestui Bružui, kurio bendras rezultatas 3 min 27 sek. O trečioji vieta atiteko Vladimirui Šidlovskiui, kuris šį kartą vairavo ne savo automobilį, tačiau tai nesutrukdė pasiekti gero rezultato, kuris buvo labai artimas antrajai vietai (3 min. 32 sek.).

Moterų klasėje jau pasidarė įprasta matyti įnirtingas kovas dėl prizinių vietų. Šiame etape taip pat matėme nepakartojamas kovas. Aina Jančiauskienė po antrojo važiavimo pagerino trasos įveikimo laiką. Ir turėjo progą tapti čempione, tačiau lemiamame važiavime padarė klaidą ir „atidavė“ pergalę varžovėms. Ši klaida lėmė, kad Aina nukrito į trečiają vieta su rezultatu 3 min. 40 sek. O tarp antros ir pirmos vietos rezultato skirtumas liko nykstamai mažas. Pagaliau čempione po ilgos pertraukos tapo Gintarė Gegeckaitė iš Pakruojo. Antroji tapo Giedrė Kuprienė. Tarp šių greičiausių merginų galutinio rezultato skirtumas siekė tik 0,002 sekundės dalis, t.y. Giedrės rezultatas – 3 min. 38,720 sek., Gintarės – 3 min.38,718 sek.. Sveikiname ir kitas merginas, kurios kovojo ir siekė aukštesnių rezultatų.

Jaunimo klasė šiame etape ypač gausi. Net aštuoni jaunieji automobilių sporto fanatikai rungėsi ir stengėsi pagerinti rezultatus ypač greitoje trasoje. Šioje klasėje nepralenkiamas buvo Julius Mališevičius iš Pakruojo (Mitsubishi Colt) – 3 min. 24 sek. Dėl antrosios vietos kovojo net trys sportininkai, kurie antruoju bandymu parodė identiškus rezultatus sekundės tikslumu (1 min. 53 sek.). Taigi, viską lėmė paskutinis trečiasis važiavimas. Šį kartą blogai sekėsi Edvinui Lisauskui, kuris trečiuoju bandymu padarė didžiulę klaidą ilgosios trasos dalyje ir tenkinosi trečiąja vieta – 3 min. 48 sek. Dominykas Serapinas taip pat pablogino savo rezultatą trečiuoju bandymu ir liko be apdovanojimo (ketvirtoji vieta, 3 min. 49 sek.). Iš kovotojų, dėl trečios vietos šį kartą geriausiai pasirodė Deividas Strauka, kuris trečiuoju bandymu pagerino asmeninį rezultatą ir lipo ant antrosios vietos pakylos. Deivido bendras rezultatas 3 min. 43 sek.

Galu varomų automobilių klasėje staigmena aukščiausioje pakylos vietoje. Tai pirmą kartą Pajūrio slalome dalyvavęs Modestas Agintas (BMW e36) iš Šilutės. Sportininkas parodė geriausią rezultatą ir užėmė pirmąją vietą (3 min.13 sek.). Antroje vietoje liko Vilius Žilinskas su Nissan 200sx, rezultatu 3 min. 16 sek. Šį kartą blogiau sekėsi, tačiau ant paskutinio laiptelio tarp prizininkų papuolė Tomas Kuprys, su rezultatu 3 min. 21 sek.

Priekiu varomų automobilių klasėje prizininkų pakylą atrodė identiškai kaip ir „Laisvoje“ klasėje. Verta paminėti, kad dar labiau pranašumą parodė Benediktas Bočkus, bendrame rezultate parodęs 2 min. 59 sek. laiką. Antras likęs Vygantas Januškis surinko 3 min. 12 sek. rezultatą. O Laimonas Mališevičius su 3 min. 16 sek. rezultatu liko trečias.

Tokiomis naujienomis baigiame Pajūrio slalomo trečiojo etapo rezultatų apžvalgą. Ir linkime dar geresnių rezultatų kituose etapuose.


• Pajūrio Slalomas 2017 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

Mėgėjiškos automobilių slalomo varžybos „Pajūrio Slalomo Taurė“
Paskelbta: 2017.08.22


SVEIKI VISI,

KVIEČIAME VISUS AUTOMOBILIŲ FANUS RUGSĖJO 9D. ADRESU: ŽIEDO G. 2 SUDMANTAI, (plačiai įsikūrusioje “Inchape motors” teritorijoje)
Į MĖGĖJIŠKAS AUTOMOBILIŲ SLALOMO VARŽYBAS "Pajūrio Slalomo taurė", KURIOSE, BE IŠIMTIES, GALI DALYVAUTI VISI NORINTYS.

Dalyviai bus skirstomi į 5 grupes:

* Priekiniai varomi

* Galiniai varomi

* Visi varomi

* Moterys

* Jaunimas

Kiekvienas dalyvis turės 5 bandymus kuo greičiau įveikti vieną greičiausią trasos ratą. Rezultatas bus greičiausio važiavimo laikas. 1-3 vietas užėmę kiekvienos grupės dalyviai bus apdovanoti prizais. Absoliučiai vienas greičiausias varžybų dalyvis nesvarbu kurios grupės bus apdovanotas PAJŪRIO SLALOMO įsteigta taure.

Vienu metu trasoje važiuos vienas dalyvis. Laiko kontrolė bus vykdoma profesionalia laiko matavimo įranga. Rezultatai bus transliuojami gyvai tv ekrane.

Varžybų startas 12:00val.

Registracija vyksta išankstinė el. paštu taip pat varžybų vietoje nuo 10:00 iki 11:30val.Tuo pat metu renginio teritorijoje veiks didžiule ir didelio dėmesio sulaukusi “Memel motor fest 2017” automobilių paroda: Memel Motor Fest '17 - Auto sezono uždarymas

Taigi, jeigu esi tikras autofanas rugsėjo 9d privalai būti čia, Žiedo g. 2 Sudmantai ir sudalyvauti šiame renginyje.

Žiūrovams renginys NEMOKAMAS.


• Varžybų Taisyklės

• Rezultatai

„Pajūrio Slalomas 2017“ 2 - asis etapas
Paskelbta: 2017.06.11

2017 m. gegužės mėnesio paskutinį sekmadienį įvyko „Pajūrio slalomo“ II etapas, kuriame savo jėgas išbandė daugiau nei pusšimtis slalomo mėgėjų ir patyrusių automobilių sporto entuziastų. Verta paminėti, kad trasa šį kartą buvo išplėsta į šalia esančią automobilių aikštelę ir visa trasos įveikimo konfigūracija pasidarė daug įdomesnė.

Trumpai aprašysime rezultatus, kam geriausiai sekėsi II-ojo etapo varžybos.
Laisvoje klasėje, kurioje gali dalyvauti įvairios transporto priemonės, subūrė didžiausią dalyvių skaičių. Kaip ir buvo tikėtasi geriausiai šioje klasėje čempionu tapo Leandras Stulpinas su kartingu. Tačiau jam ši pergalė nebuvo tokia lengva. Po pirmo važiavimo, sugedus kartingui, Leandras persėdo prie automobilio vairo ir tada prasidėjo tikra kova norint išsaugoti pirmąją vietą. Ir jam tai pavyko. Trečiuoju bandymu sportininkas sugebėjo trasą įveikti per 1 min 4 sek. Ir tai jam atnešė didžiulį pasitenkinimą iškovojus pergalę. Su tuo jį ir sveikiname, bendrame rezultate surinkus 1 min. 59 sek. rezultatą.Tarp antroje ir trečioje vietoje likusių sportininkų skyrė tik 0,06 sek. dalis. Išties mažas skirtumas tarp Vyganto Januškio ir Benedikto Bočkaus. Atitinkamai rezultatai išsidėstė taip – 2min. 0,50 sek. ir min. 0,56 sek.

Po laisvos klasės iškarto startavo keturių varomų automobilių klasės dalyviai. Šį kartą nepralenkiamas buvo Petras Kaniava su Audi TT ( 2 min. 4 sek.) O trečiuoju važiavimu antrąją vietą „iš rankų“ išplėšė Vladimiras Šidlovskis (2 min. 19 sek.), nes artimiausias varžovas savo trečiąjį važiavimą sugadino gavęs baudos sekundžių. Tai buvo Sergej Pavlov su Subaru Impreza ( 2 min. 21 sek.).

Moterų klasėje be jokios abejonės šį kartą geriausiai pasirodė Aina Jančauskienė. Visais trimis bandymais padariusi tik vieną klaidą ( visos kitos moterys kiekviename savo važiavime darė bent po vieną klaidą). Taip iš tiesų trasa buvo labai įdomi ir privertė kiekvieną dalyvį susikaupti ir parodyti pačius geriausius savo vairavimo įgūdžius. Ainos rezultatas 2 min. 11 sek. Antroje vietoje liko Viktorija Montvydaitė ( 2min. 21 sek.). Trečia Giedrė Kuprienė (2min. 30 sek.). Giedrė sugabėjo susikaupti ir trečiuoju važiavimų padariusi tik vieną klaidą iškovojo prizinę vietą. O ketvirtoje vietoje liko Agnė Mažeikienė iš Kauno. Sportininkė iš ties važiavo labai gerai, bet šį kartą sportininkei pakišo koją klaidos. Ir teko tenkintis ketvirtąją vieta. Tikimės tokių pat gerų kovų sulauksime ir kitame „Pajūrio slalomo“ etape.

Jaunimo klasėje staigmena. Pirmoji vieta iškovota ir išvežta į Vilnių. Ta padarė jaunasis lenktynininkas Julius Glodenis su BMW automobiliu. Sportininkas trečiuoju bandymu nepadaręs klaidų iškovojo pirmąją vietą bendrame rezultate surinkęs 2 min. 31 sek. rezultatą. Antras liko Deividas Strauka, 2 min. 51 sek. Sportininkas taip pat trečiuoju važiavimu sugebėjo atsitiesti ir aplenkti trečioje vietoje likusį Edviną Lisauską ( 2min. 54 sek.).

RWD klasėje Mindaugas Jurevičius labai gražiai ir net nepastebimai nugalėjo savo klasėje. Sportininkas trečiuoju važiavimu pagerino asmeninį rezultatą ir nepadaręs klaidos iškovojo pirmąją vietą (2min. 8,48 sek.) Antroje vietoje liko Tomas Kuprys (2 min. 8,63 sek.). Trečioje vietoje liko Andrius Agafonovas (2min. 10 sek.). Sportininkas turėjo puikią progą trečiuoju važiavimu išplėšti pergalę, tačiau to padaryti nepavyko, nes sugebėjo padaryti net dvi klaidas, o tai Andriui slalomo varžybose daryti nebūdinga.

FWD klasėje nugalėjo Vygantas Januškis (1 min. 59,79 sek.). Antras Benediktas Bočkus ( 2min. 0,9 sek.). Jau galime iškarto pastebėti kad šiais metais vyks pačios įnirtingiausios kovos dėl bendros metinės įskaitos priekiu varomų automobilių klasėje. Staigmena trečioje vietoje, į slalomo varžybas grįžta Linas Kirklys. Sportininkas po ilgesnės pertraukos sugrįžo į „Pajūrio slalomo“ varžybas ir iškarto lipo ant pakylos. Sportininkas iškovojo trečiąją vietą bendrame rezultate surinkęs 2 min. 7 sek. rezultatą.

Džiaugiamės visų sportininkų rezultatais ir gražiomis varžybomis. Norime priminti, kad „Pajūrio slalomo“ vienas iš uždavinių gerinti vairuotojų vairavimo įgūdžius ir tikime, kad antrojo etapo metu mums tai pavyko padaryti. Sportininkai patobulėjo ir kituose etapuose rezultatai bus dar geresni.
• Pajūrio Slalomas 2017 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai

„Pajūrio Slalomas 2017“ 1 - asis etapas
Paskelbta: 2017.04.06

Balandžio 2 d. jau penktus metus drąsiai pradėjome „Pajūrio slalomo“ 2017 metų sezoną. Pirmajame etape vėl sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, kurie mums įrodė, kad „Pajūrio slalomas“ yra populiariausios, Klaipėdos rajone organizuojamos automobilių sporto entuziastų, varžybos. Pirmą kartą varžybose kurti gerą nuotaiką mums padėjo didžėjaus grojama muzika, ačiū jam už puikią pirmojo 2017 metų „Pajūrio slalomo“ etapo atmosferą.

Taigi varžybas tradiciškai pradėjome nuo „Laisvos“ klasės. Ir kaip visada, šioje klasėje susirinko daugiausiai dalyvių (39) iš visos Lietuvos. Kaip ir buvo tikėtasi greičiausias laisvoje klasėje buvo Leandras Stulpinas su kartingu. Sportininkas jau po pirmojo važiavimo įsiveržė į priekį savo artimiausius konkurentus aplenkdamas net 4 sekundėmis. Ir šis atotrūkis vis didėjo. Leandras nuosekliai gerino savo rezultatus, su tuo jį ir sveikiname. Antruoju važiavimu trasą įveikė per 1 min24 sek. trečiuoju – 1 min.22 sek. Antras šioje klasėje liko Vygantas Januškis su Honda Civic. Bendras jo rezultatas 3 min 5 sek.. Trečias šį kartą liko Benediktas Bočkus - 3 min. 7 sek. Jonas Valaitis su Subaru Impreza liko ketvirtas, nuo Benedikto atsilikęs vos 0,2 sekundės dalimi. Taip pat verta paminėti ir kitus tris sportininkus kurie parodė ypatingai gerą rezultatą. Tarpusavyje juos skyrė mažiau nei sekundė. Tai Vidmantas Vainorius (Klaipėda), Andrius Agafonovas (Šilutė), Vygaudas Laurinkus (Klaipėda). Šių sportininkų bendras rezultatas išsidėstė atitinkamai: 3 min.10,3 sek., 3 min.10,6 sek. ir 3 min.10,71 sek.

4x4 klasės lyderis išliko ištikimas “Pajūrio slalomo” dalyvis Jonas Valaitis, nors sportininkas po pirmojo važiavimo gavo nulinį įvertinimą, tačiau patirtis ir susikaupimas atnešė Jonui pergalę. Po likusių važiavimo, bendrame rezultate surinkus 3 min. Ir 6 sek. rezultatą. Šioje klasėje buvo labai įdomu pamatyti ne vieną varžovą galintį pasipriešinti Jonui Valaičiui ir šį kartą arčiausiai buvo Vygaudas Laurinkus. Sportininkas pirmą kartą dalyvavo „Pajūrio slalomo“ varžybose, tačiau esame įsitikinę, kad tai buvo nepaskutinis bandymas mūsų varžybose. Ir matysime dar įnirtingesnes kovas šioje klasėje. Vygaudo bendras rezultatas 3 min. 12 sek. Trečias liko Petras Kaniava, 3 min.17 sek.

Moterų klasėje nepralenkiama buvo Viktorija Montvydaitė. Viktorijos bendras rezultatas 3 min. 18 sek. Taip pat sveikiname nugalėtoją nepadarius nė vienos klaidos per visus tris važiavimus. Šioje klasėje tai pavyko padaryti trims sportininkėms. Antroje vietoje liko Viktorijos Montvydaitės draugė ir tuo pačių varžybų konkurentė Aina Jančauskienė. Ainos bendras rezultatas 3 min. 23 sek. Trečiąją vietą užėmė Giedrė Kuprienė, taip pat varžybas baigusi be klaidų, jos rezultatas 3 min.28 sek. Gintarė Gegieckaitė antruoju bandymų užsidirbusi 10 sek. baudą tenkinosi ketvirtąją vieta. 3 min. 37 sek.

Jaunimo klasėje pirmojo metų lyderio poziciją užsiėmė Julius Mališevičius iš Pakruojo. Sportininko vairuojančio Mitsubishi Colt rezultatas 3 min. 24 sek., savo pagrindinius varžovus aplenkdamas daugiau nei 10 sek. Antroje ir trečioje vietoje liko „Pajūrio slalomo“ naujokai Edvinas Lisauskas ir Deividas Strauka. Šių sportininkų rezultatai išsidėstė taip - 3 min.36 sek. ir 3 min. 58 sek. Sveikiname visus jaunuosius sportininkus, kurie su kiekvienu kartu stengėsi ir gerino asmeninius rezultatus.

Įnirtingiausios kovos vyko RWD klasėje. Varžybose dalyvavo nemažas būrys šios klasės entuziastų. O po pirmojo važiavimo po truputi aiškėjo varžybų lyderiai. Įdomu tai, kad net 7 sportininkai rodė labai panašius rezultatus ir kiekvienas jų turėjo galimybę nugalėti. Po antrojo važiavimo iš galimų lyderių iškrito du sportininkai. Tai Denis Žavoronkov ir Jordanas Dirgėla. Pastarasis antrojo bandymo metu visiškai iškrito iš varžybų padarydamas nedidelę avariją. Sportininkas nebegalėjo tęsti varžybų. Taip pat po antrojo važiavimo savo padėtį komplikavo Kęstas Freimonas. Sportininkas ženkliai pablogino savo rezultatą ir nors trečiuoju bandymu atsitiesė, tačiau bendroje turnyro eilutėje liko – 5. Jo rezultatas 3 min.15 sek. Ketvirtas liko Aidas Valuckas 3 min. 14,13 sek. Sportininkas mažiau nei 0,5 sekundės dalimi atsiliko nuo trečios vietos laimėtojo Andriaus Tažio. Andrius po nemažos pertraukos grįžta į slalomo varžybas ir tai padaro sėkmingai užimdamas prizinę vietą. Sportininko rezultatas 3 min. 13,72 sek. Antroje vietoje liko puikiai važiavęs Tomas Kuprys. Sportininkas ypatingai sėkmingai atliko antrąjį bandymą, o tai lėmė ir geresnį bendrą rezultatą. Bendroje sumoje sportininkas surinko 3 min.12 sek. O pirmos vietos nugalėtojo titulą išsivežė Andrius Agafonovas iš Šilutės. Buvo galima numatyti, kad Andrius parodys staigmeną trečiuoju bandymu, nes taip jau yra buvę praeituose „Pajūrio slalomo“ sezonuose. Taip ir atsitiko, sportininkas šioje klasėje savo važiavimą trečiuoju bandymu atliko vienas iš paskutiniųjų, ir visi maloniai sutrikome pamatydami geriausią laiką šioje klasėje ( 1 min. 34 sek.) O bendras rezultatas 3 min.09 sek..

Paskutiniai varžėsi FWD klasės dalyviai. Greičiausias šioje klasėje Vygantas Januškis, puikiai atliko važiavimus, sportininkas su 3 min. 09 sek. rezultatų aplenkė savo tėtį Valdą Januškį, taip jį palikdamas antroje vietoje su 3 min. 12 sek. rezultatu. Tai taip pat puikus rezultatas, nes Valdas Januškis mažiau nei sekundę sugebėjo aplenkti taip pat labai greitą ir vieną geriausių šios klasės sportininkų – Benediktą Bočkų. Šį kartą Benediktas Bočkus darė jam nebūdingas klaidas ir su 3 min.12 sek. rezultatu tenkinosi trečiąja vieta. Nedaug trūko, kad šios vietos Benediktas netektų, nes truputį sėkmės pritrūko ketvirtoje vietoje likusiam Mariui Ruginiui. Sportininkas 0,02 sekundės dalimi atsiliko nuo prizinės vietos. Sveikiname ir Vidmantą Vainorių (3min.13 sek.), Mindaugą Šimkų (3 min. 14 sek.), kurie buvo arti prizinių vietų, bet šį kartą tenkinosi 5 ir 6 vietomis.

Labai įdomios kovos prasidėjo jau pirmojo etapo varžybose. Džiaugiamės sulaukę nemažo būrio automobilių sporto entuziastų ir linkime geresnių rezultatų kituose etapuose. Iki susitikimo!• Pajūrio Slalomas 2017 - Taisyklės

• Rezultatai

PAJŪRIO SLALOMO ŽIEMOS VARŽYBOS -2016 „PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLOS TAUREI LAIMĖTI“
Paskelbta: 2016.12.06


„Pajūrio slalomo“ šventinės varžybos be abejonės turėjo Kalėdinę dvasią, kurią skleidė ir organizatoriai, ir slalomo dalyviai. Šventinės varžybos pasitinkamos su gražia šviečiančia eglute. O uždarymo proga, pagrindiniai varžybų rėmėjai, Pajūrio vairavimo mokykla, dovanojo fejerverkus. Taigi taip gražiai pasitikome artėjančias šventes.

Tikriausiai dėl šios šventinės nuotaikos varžybose geriausiai sekėsi su Kalėdų senelio kepure dalyvavusiam Jonui Valaičiui. LAISVOJE klasėje Jonas Valaitis (Subaru Impreza) buvo nepralenkiamas ir su 4 sek. pranašumu laimėjo varžybas. Greičiausiai trasą įveikęs per 49 sek. Bendras rezultatas 1 min. 38 sek. Antras šioje klasėje liko Vladimiras Šidlovskis su Audi S3, 1 min. 42 sek. Trečias – Arnas Jančauskas 1 min. 48 sek.

FWD – priekių varomų automobilių klasėje vyko įnirtingos kovos. Šį kartą geriausiai pasirodė Paulius Gedvilas su VW Golf. Sportininkas bendrame rezultate surinko 1 min. 46 sek. rezultatą ir tapo čempionu. Jam ant kulnų lipo Deivydas Stropus, kuris iš ties turėjo sunkias kovas ir stiprybės kovoti iki galo. Sportininkui net du kartus teko pervažiuoti trasą. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali pasirodyti kaip privalumas – išbandai ir tau duoda dar kartelį važiuoti. Didžiausi sveikinimai Deivydui už jo susikaupimą ir reakciją. Sportininkas bendrame rezultate su 1 min. ir 47 sek. rezultatu užėmė antrąją vietą. Trečią vietą išplėšė Arnas Jančauskas bendrame rezultate (1min. 48,6 sek.) vos 0,2 sek. greitesnis už Sergejų Ukrainskį (4vieta).

Galu varomų automobilių klasėje (RWD) pirmoji vieta atiteko Andriui Agafonovui, 1 min. 45 sek. Antroji vieta - Tomas Geležinis, 1 min. 47 sek. Trečioji vieta – Marius Nemunis - 1 min. 48 sek.

4x4 klasėje taip pat nugalėjo Jonas Valaitis. Šioje klasėje sportininkas trimis sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį Vladimirą Šidlovskį (1 min. 42 sek.) Trečioji vieta – Petras Kaniava, 1 min. 48 sek. trečioje vietoje likęs Petras sunkiai priešinosi varžovams, nes sportininko padangos nebuvo tinkamos varžybų dieną.

Moteru klasėje karaliavo Viktorija Montvydaitė . Jai priklauso čempionės titulas, nes trasą įveikė greičiausiai. Bendrame rezultate sportininkė surinko 1 min. 50 sek. Antroji vieta atiteko Viktorijos kompanionei iš Klaipėdos Ainai Jančauskienei, 1 min. 53 sek. Trečioji liko Gintarė Gegieckaitė, 1 min. 57 sek.

Jaunimo klasėje pirmąją vietą užėmė didžiulę pažangą šiais metais padaręs Šarūnas Norvaišas. Bendras rezultatas – 1 min. 52 sek. Antras liko Dominykas Serapinas, 1 min. 53 sek. Tarp šių jaunųjų lenktynininkų vyko įnirtinga kova. O trečioji vieta atiteko slalomo naujokui iš Šilutės Vakariui Vladickai, 2 min. 25 sek.

• Žiemos slalomo varžybų taisyklės

• Rezultatai

„Pajūrio Slalomas“ žiemos drifto treniruotė
Paskelbta: 2016.12.01Šventinis laikotarpis jau už kampo, o mes pranešame, kad „Pajūrio slalomas“ ruošiasi gruodžio 18 dienos šoninio slydimo treniruotei Klaipėdoje. Treniruotė vyks pagal iš anksto nustatytas taisykles. Su taisyklėmis galite susipažinti www.pajurioslalomas.lt . Šio tipo treniruotė įvyks dėka visų drifto mėgėjų ir iniciatorių.

Galimos dvi vietos, kur vyks treniruotė, todėl visus kviečiame užpildyti registracijos anketą, nurodyti telefono numerį ir mes kiekvieną informuosime asmeniškai iki gruodžio 16 d. Norime, kad treniruotė būtų įdomi ir tinkama vietą kiekvienam „drifto“ mėgėjui ar profesionalui norinčiam pasitreniruoti ant slidžios, ar sausos žiemiškos dangos.

Taigi, pildome regisrtacijos anketą, siunčiame el. paštu pajurioslalomas2013@gmail.com ir susitiksime gruodžio 18 d. Jeigu sulauksime sniego susitiksime Lypkių g. 20, Klaipėda, jeigu sniego nebus treniruotė vyks Komunarų g., Klaipėda.

• „Pajūrio Slalomas“ žiemos drifto treniruotės taisyklės

• Dalyvių sąrašas

„Pajūrio Slalomas“ Taurė 2016
Paskelbta: 2016.10.18


„Pajūrio slalomas“ lapkričio mėnesį pasitiko su staigmena visiems automobilio sporto entuziastams. Spalio 29 d. Klaipėdoje susirinko daugiau nei pusšimtis automobilių slalomo sportininkų, kurie varžėsi skirtingose klasėse. Varžybose galėjo dalyvauti visi norinti, nes RWD, FWD, Moterų, Jaunimo ir 4x4 klasėse dalyvavusiems nebuvo startinio mokesčio. Puikiai pasitaikiusi diena atnešė gerą nuotaiką tarp dalyvaujančių sportininkų.

Varžybos prasidėjo keturių varomų automobilių klasėje (4x4), kurioje jėgas išbandė keturi sportininkai. Geriausiai sekėsi Petrui Kaniavai iš Skuodo, trečiu bandymu sportininkas trasą įveikė per 59 sek. antras – Vladimiras Šidlovskis, rezultatas: 1 min.

Priekių varomų ratų (FWD) klasėje pirmąją vietą iškovojo Vygantas Januškis (55 sek.) Staigmeną šioje varžybose pateikė antrąją vietą užėmęs Mindaugas Bumblys su 57 sek. rezultatu. Linkime jam sėkmės ir gero starto kitose varžybose. Trečioji vieta – Edvinas Petreikis, trasą įveikęs per 58 sek.

RWD (galu varomų automobilių klasė) staigmeną trečiuoju važiavimu pateikė Andrius Agafonovas. Po ilgos pertraukos sportininkas grįžo į „Pajūrio slalomą“ ir su 57 sek. rezultatų išplėšė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Tomui Benečiui, 58 sek. Abu sportininkai vairavo Mazda MX5. Trečias liko Tadas Meškys su BMW ( 1 min. Rezultatas).

Moterų klasėje matėme ir naujų veidų, tačiau prizines vietas iškovojo „Pajūrio slalomo“ ištikimiausios sportininkės. Geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei su BMW. Sportininkė demonstravo gerą susikaupimą ir norą nugalėti. Nors sportininkė po dviejų važiavimų buvo tik ketvirta, tačiau jau minėtas susikaupimas ir patirtis sportininkei leido trasą įveikti 3 sekundėmis greičiau ir be klaidų. Rezultatas 1 min. 2,53 sek. ir Viktorija tapo čempione. Aina Jančiauskienė atsiliko vos per „padangos plotį“. Jos rezultatas 1 min. 2,92 sek. Trečioji vieta atiteko Gintarei Gegieckaitei ( 1 min. 3 sek.).

Jaunimo klasėje puikiai sudalyvavo Šarūnas Norvaišas. Sportininkas nuolat gerino rezultatą ir su galutiniu 1 min 4 sek. rezultatu užėmė pirmąją vietą. Antras liko Edvinas Lisauskas. Sportininkas turėjo galimybę išsiveržti į pirmąją vietą, tačiau trečiuoju bandymu to padaryti nesugebėjo, nes padarė lemiamą klaidą gaudamas „trasos neįvykdymą“.

Dalyvių pageidavimu atsirado ir „Laisva“ klasė. Šioje klasėje geriausiai sekėsi Benediktui Bočkui, 56,13 sek. Antroji vieta atiteko Vygantui Januškiui, 56,78 sek. Šioje klasėje taip pat staigmeną trečioje vietoje puikiai sudalyvavęs ir su 57,08 sek. rezultatu iškovojo Valdas Januškis. Ketvirtoji vieta – Edvinas Petreikis, 57,4 sek.

Buvo labai graži diena ir puiki nuotaiką tarp dalyvaujančių sportininkų ir beliko pasveikinti geriausią „Pajūrio slalomo“ taurės nugalėtoją. Tai Vygantas Januškis, kuris trasą įveikė greičiausiai. Sportininkas priekiu varomų automobilių klasėje su Honda Civic parodė geriausią laiką – 55 sek.• Pajūrio Slalomo Taurė 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT

Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas