PAJŪRIO SLALOMO ŽIEMOS VARŽYBOS -2016 „PAJŪRIO VAIRAVIMO MOKYKLOS TAUREI LAIMĖTI“
Paskelbta: 2016.12.06


„Pajūrio slalomo“ šventinės varžybos be abejonės turėjo Kalėdinę dvasią, kurią skleidė ir organizatoriai, ir slalomo dalyviai. Šventinės varžybos pasitinkamos su gražia šviečiančia eglute. O uždarymo proga, pagrindiniai varžybų rėmėjai, Pajūrio vairavimo mokykla, dovanojo fejerverkus. Taigi taip gražiai pasitikome artėjančias šventes.

Tikriausiai dėl šios šventinės nuotaikos varžybose geriausiai sekėsi su Kalėdų senelio kepure dalyvavusiam Jonui Valaičiui. LAISVOJE klasėje Jonas Valaitis (Subaru Impreza) buvo nepralenkiamas ir su 4 sek. pranašumu laimėjo varžybas. Greičiausiai trasą įveikęs per 49 sek. Bendras rezultatas 1 min. 38 sek. Antras šioje klasėje liko Vladimiras Šidlovskis su Audi S3, 1 min. 42 sek. Trečias – Arnas Jančauskas 1 min. 48 sek.

FWD – priekių varomų automobilių klasėje vyko įnirtingos kovos. Šį kartą geriausiai pasirodė Paulius Gedvilas su VW Golf. Sportininkas bendrame rezultate surinko 1 min. 46 sek. rezultatą ir tapo čempionu. Jam ant kulnų lipo Deivydas Stropus, kuris iš ties turėjo sunkias kovas ir stiprybės kovoti iki galo. Sportininkui net du kartus teko pervažiuoti trasą. Iš pirmo žvilgsnio, tai gali pasirodyti kaip privalumas – išbandai ir tau duoda dar kartelį važiuoti. Didžiausi sveikinimai Deivydui už jo susikaupimą ir reakciją. Sportininkas bendrame rezultate su 1 min. ir 47 sek. rezultatu užėmė antrąją vietą. Trečią vietą išplėšė Arnas Jančauskas bendrame rezultate (1min. 48,6 sek.) vos 0,2 sek. greitesnis už Sergejų Ukrainskį (4vieta).

Galu varomų automobilių klasėje (RWD) pirmoji vieta atiteko Andriui Agafonovui, 1 min. 45 sek. Antroji vieta - Tomas Geležinis, 1 min. 47 sek. Trečioji vieta – Marius Nemunis - 1 min. 48 sek.

4x4 klasėje taip pat nugalėjo Jonas Valaitis. Šioje klasėje sportininkas trimis sekundėmis aplenkė antroje vietoje likusį Vladimirą Šidlovskį (1 min. 42 sek.) Trečioji vieta – Petras Kaniava, 1 min. 48 sek. trečioje vietoje likęs Petras sunkiai priešinosi varžovams, nes sportininko padangos nebuvo tinkamos varžybų dieną.

Moteru klasėje karaliavo Viktorija Montvydaitė . Jai priklauso čempionės titulas, nes trasą įveikė greičiausiai. Bendrame rezultate sportininkė surinko 1 min. 50 sek. Antroji vieta atiteko Viktorijos kompanionei iš Klaipėdos Ainai Jančauskienei, 1 min. 53 sek. Trečioji liko Gintarė Gegieckaitė, 1 min. 57 sek.

Jaunimo klasėje pirmąją vietą užėmė didžiulę pažangą šiais metais padaręs Šarūnas Norvaišas. Bendras rezultatas – 1 min. 52 sek. Antras liko Dominykas Serapinas, 1 min. 53 sek. Tarp šių jaunųjų lenktynininkų vyko įnirtinga kova. O trečioji vieta atiteko slalomo naujokui iš Šilutės Vakariui Vladickai, 2 min. 25 sek.

• Žiemos slalomo varžybų taisyklės

• Rezultatai

„Pajūrio Slalomas“ žiemos drifto treniruotė
Paskelbta: 2016.12.01Šventinis laikotarpis jau už kampo, o mes pranešame, kad „Pajūrio slalomas“ ruošiasi gruodžio 18 dienos šoninio slydimo treniruotei Klaipėdoje. Treniruotė vyks pagal iš anksto nustatytas taisykles. Su taisyklėmis galite susipažinti www.pajurioslalomas.lt . Šio tipo treniruotė įvyks dėka visų drifto mėgėjų ir iniciatorių.

Galimos dvi vietos, kur vyks treniruotė, todėl visus kviečiame užpildyti registracijos anketą, nurodyti telefono numerį ir mes kiekvieną informuosime asmeniškai iki gruodžio 16 d. Norime, kad treniruotė būtų įdomi ir tinkama vietą kiekvienam „drifto“ mėgėjui ar profesionalui norinčiam pasitreniruoti ant slidžios, ar sausos žiemiškos dangos.

Taigi, pildome regisrtacijos anketą, siunčiame el. paštu [email protected] ir susitiksime gruodžio 18 d. Jeigu sulauksime sniego susitiksime Lypkių g. 20, Klaipėda, jeigu sniego nebus treniruotė vyks Komunarų g., Klaipėda.

• „Pajūrio Slalomas“ žiemos drifto treniruotės taisyklės

• Dalyvių sąrašas

„Pajūrio Slalomas“ Taurė 2016
Paskelbta: 2016.10.18


„Pajūrio slalomas“ lapkričio mėnesį pasitiko su staigmena visiems automobilio sporto entuziastams. Spalio 29 d. Klaipėdoje susirinko daugiau nei pusšimtis automobilių slalomo sportininkų, kurie varžėsi skirtingose klasėse. Varžybose galėjo dalyvauti visi norinti, nes RWD, FWD, Moterų, Jaunimo ir 4x4 klasėse dalyvavusiems nebuvo startinio mokesčio. Puikiai pasitaikiusi diena atnešė gerą nuotaiką tarp dalyvaujančių sportininkų.

Varžybos prasidėjo keturių varomų automobilių klasėje (4x4), kurioje jėgas išbandė keturi sportininkai. Geriausiai sekėsi Petrui Kaniavai iš Skuodo, trečiu bandymu sportininkas trasą įveikė per 59 sek. antras – Vladimiras Šidlovskis, rezultatas: 1 min.

Priekių varomų ratų (FWD) klasėje pirmąją vietą iškovojo Vygantas Januškis (55 sek.) Staigmeną šioje varžybose pateikė antrąją vietą užėmęs Mindaugas Bumblys su 57 sek. rezultatu. Linkime jam sėkmės ir gero starto kitose varžybose. Trečioji vieta – Edvinas Petreikis, trasą įveikęs per 58 sek.

RWD (galu varomų automobilių klasė) staigmeną trečiuoju važiavimu pateikė Andrius Agafonovas. Po ilgos pertraukos sportininkas grįžo į „Pajūrio slalomą“ ir su 57 sek. rezultatų išplėšė pirmąją vietą. Antroji vieta atiteko Tomui Benečiui, 58 sek. Abu sportininkai vairavo Mazda MX5. Trečias liko Tadas Meškys su BMW ( 1 min. Rezultatas).

Moterų klasėje matėme ir naujų veidų, tačiau prizines vietas iškovojo „Pajūrio slalomo“ ištikimiausios sportininkės. Geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei su BMW. Sportininkė demonstravo gerą susikaupimą ir norą nugalėti. Nors sportininkė po dviejų važiavimų buvo tik ketvirta, tačiau jau minėtas susikaupimas ir patirtis sportininkei leido trasą įveikti 3 sekundėmis greičiau ir be klaidų. Rezultatas 1 min. 2,53 sek. ir Viktorija tapo čempione. Aina Jančiauskienė atsiliko vos per „padangos plotį“. Jos rezultatas 1 min. 2,92 sek. Trečioji vieta atiteko Gintarei Gegieckaitei ( 1 min. 3 sek.).

Jaunimo klasėje puikiai sudalyvavo Šarūnas Norvaišas. Sportininkas nuolat gerino rezultatą ir su galutiniu 1 min 4 sek. rezultatu užėmė pirmąją vietą. Antras liko Edvinas Lisauskas. Sportininkas turėjo galimybę išsiveržti į pirmąją vietą, tačiau trečiuoju bandymu to padaryti nesugebėjo, nes padarė lemiamą klaidą gaudamas „trasos neįvykdymą“.

Dalyvių pageidavimu atsirado ir „Laisva“ klasė. Šioje klasėje geriausiai sekėsi Benediktui Bočkui, 56,13 sek. Antroji vieta atiteko Vygantui Januškiui, 56,78 sek. Šioje klasėje taip pat staigmeną trečioje vietoje puikiai sudalyvavęs ir su 57,08 sek. rezultatu iškovojo Valdas Januškis. Ketvirtoji vieta – Edvinas Petreikis, 57,4 sek.

Buvo labai graži diena ir puiki nuotaiką tarp dalyvaujančių sportininkų ir beliko pasveikinti geriausią „Pajūrio slalomo“ taurės nugalėtoją. Tai Vygantas Januškis, kuris trasą įveikė greičiausiai. Sportininkas priekiu varomų automobilių klasėje su Honda Civic parodė geriausią laiką – 55 sek.• Pajūrio Slalomo Taurė 2016 - Taisyklės

• Rezultatai
„Pajūrio Slalomas - 2016“ VI-asis etapas
Paskelbta: 2016.09.13Automobilių sporto aistruoliai spalio 2 dieną susirinko pasivaržyti ir pakovoti dėl „Pajūrio vairavimo mokyklos“ taurės, tuo pačiu kovoti ir galutinai išsiaiškinti dėl metinės įskaitos rezultatų.


Aptarsime rezultatus iš „Pajūrio slalomo“ 6-tojo etapo. Varžybos prasidėjo sportininkams užsiregistravusiems „Laisvoje“ klasėje. Šioje klasėje susidarė 8 lygiaverčių sportininkų grupė. Dėl 7-8 vietos kovojo Arnas Jančauskas ir Sergejus Ukrainskis. Pastarajam sekėsi geriau ir 0,2 sekundės dalimi buvo pranašesnis, užimdamas 7 vieta. Tarp 5 ir 6 vietos labai mažas skirtumas (0,6 sekundės). Tomas Kuprys 6 vieta – bendras rezultatas – 2 min. 32,65 sek., Tadas Meškys, 5 vieta – 2 min. 32,09 sek. Tarp 3 ir 4 vietos susirungė Aidas Valuckas ir Jonas Valaitis. Mazda MX5 prieš Subaru Impreza. Šį kartą nugalėjo Subaru Imprezą vairuojantis Jonas Valaitis – 2 min 29,15 sek. Aido Valucko rezultatas 2 min. 29,79 sek. O Dėl čempiono vardo kovojo Benediktas Bočkus su Edvinu Petreikiu. Šį kartą pranašesnis buvo Edvinas Petreikis, kuris antruoju ir trečiuoju važiavimu nepadarė nė vienos klaidos, ir tai jam leido atitrūkti nuo artimiausio varžovo B. Bočkaus. Benediktas su Honda CRX turėjo galimybę tapti čempionu, tačiau paskutiniu važiavimu neišvengė klaidos ir antruoju važiavimu pakilo iki antrosios vietos. Kad ir kaip greitai važiavo Benediktas(2 min. 28 sek.), tačiau pirmoji vieta pelnytai atiteko Edvinui Petreikiui (2min. 26 sek.).


„4x4“ klasėje lyderiai išsirikiavo tokia tvarka. Trečioji vieta su 2min.38 sek. rezultatu atiteko Sergej Pavlov su Subaru Impreza. Sportininkas galėjo kovoti ir dėl antrosios vietos, tačiau antruoju važiavimu padaręs dvi klaidas teoriškai prarado galimybę kovoti dėl antrosios vietos, nes norėdamas pakilti iki antrosios vietos, jam reikėjo trečiuoju važiavimu asmeninį rezultatą pagerinti net 5 sekundėmis. Antroji vieta – Petras Kaniava su Audi TT, kuris trečiuoju važiavimu dar padidino atotrūkį nuo artimiausio varžovo. Sportininkas su 2 min 31 sek. rezultatu užsitikrino antrąją vietą. ČEMPIONAS šioje klasėje – Jonas Valaitis. Neprilygstamas buvo ir šiose varžybose, bendrame rezultate sukūręs 5 sekundžių atotrūkį – 2 min. 26 sek.


Manevringa trasa sukūrė geras sąlygas moterims pakovoti, dėl nugalėtojos vardo. Tik trečiuoju važiavimu Viktorija Montvydaitė užsitikrino prizininkės vardą. Po dviejų važiavimu jai „ant kulnų lipo“ Lina Petrauskaitė, kuri po antrojo važiavimo sukūrė intrigą, tačiau jos išsaugoti nepavyko, nes jos rezultatas trečiuoju važiavimu pablogėjo. Linos bendras rezultatas 2 min. 51 sek. O Viktorija Montvydaitė trečiuoju važiavimu važiuodama kiek atsargiau, bet be klaidų, nusipelnė trečiosios vietos. Aina Jančauskienė ir Gintarė Gegieckaitė dėl čempionės vardo kovas pradėjo nuo pirmojo važiavimo. Po pirmojo važiavimo Aina turėjusi maža pranašumą, jį prarado po antrojo važiavimo užsidirbusi 10 sekundžių baudą. Nors ir trečiuoju važiavimu Aina gerino rezultatą, tačiau susigrąžinti pranašumo sportininkei nepavyko – bendras rezultatas 2 min. 38 sek. Ir taip Gintarė Gegieckaitė puikiai pravažiavusi trasą trečiuoju važiavimu (1 min. 15 sek.) šventė pergalę ir bendroje įskaitoje, 2 min. 34 sek. Sveikiname ir visas kitas sportininkes, kurios gerino asmeninius rezultatus ir linkime sėkmingo starto kitose varžybose.


Jaunimo klasėje lyderiai išlieka tie patys. Dominykas Serapinas – trečioji vieta, kuris išsaugojo minimalų pranašumą prieš artimiausią varžovą Šarūną Norvaišą (2min. 47 sek.) Dominyko bendras rezultatas 2 min. 46 sek. Julius Mališevičius užėmė antrąją vietą su 2 min. 44 sek. rezultatu. Pirmoji vieta – Paulius Lengvinas, 2 min. 34 sek. Sportininkas iškovojo ir pirmąją vietą bendroje metinėje įskaitoje, bet apie tai rašysime kitame straipsnyje. Paskutiniai metai, kai Paulius gali dalyvauti „Jaunimo“ klasėje, nes nuo kitų metų Paulius pereina į suaugusiųjų klasę. Taigi nuoširdžiai sveikiname Paulių, tapus „Pajūrio slalomo“ čempionu ir linkime gerų startų kitais metais.


FWD klasės rezultatai. Tarp lyderių fiksuojami gana akivaizdūs pranašumai. Trečiąją vietą užėmė Sergejus Ukrainskis, 2 min. 31 sek. Antrąją vietą užėmė Edvinas Petreikis su 4 sekundžių pranašumu bendrame rezultate – 2 min. 27 sek. Pirmoji vieta akivaizdžiai atiteko Benediktui Bočkui, kuris bendrame rezultate sugeneravo net 8 sek. pranašumą prieš artimiausią varžovą Edviną Petreikį. Benedikto rezultatas 2 min. 19 sek. Sportininkas šioje klasėje užfiksavo ir geriausią trasos įveikimo laiką: 1 min. 9 sek.


RWD klasėje įdomus rezultatai lyderių tarpe. Šį kartą Kęstas Freimonas, nuolatinis slalomo prizininkas užėmė ketvirtąją vietą. Sportininkas nežymiai, 0,4 sekundės dalimi pralošė ir trečiąją vietą atidavė Tomui Kupriui. Tiksliau, tai Tomas Kuprys nusipelnė būti trečioje vietoje, per visus tris važiavimus nepadaręs nei vienos klaidos ir bendrame rezultate (2 min. 31,8 sek.) užėmė jau minėtą trečiąją vietą. Antrąją vietą užėmė Tadas Meškys (2 min. 29 sek.). O su 6 sekundžių pranašumu pirmąją vietą iškovojo puikiai važiavęs Aidas Valuckas iš Jurbarko (2 min. 23 sek.).


Taip trumpai apžvelgėme 6-tojo etapo rezultatus. Verta paminėti, kad tai buvo lemiamos varžybos dėl metinės įskaitos rezultatų, bet apie metinius rezultatus rašysime kitame straipsnyje ir pasidalinsime pačiomis svarbiausiomis žiniomis.

• Rezultatai

• Taškai
„Pajūrio Slalomas - 2016“ V-asis FORD taurės etapas
Paskelbta: 2016.08.09
FORD taurės etape vykusiame rugpjūčio 28 d. susirinko daugiau nei 50 automobilių sporto entuziastų, kurie varžėsi 6 skirtingose klasėse. Galime tik pavydėti sportininkams, kurie išdrįso sudalyvauti 5-ame etape, nes trasa buvo labai įdomi. Puikiai suderintas greičio ir manevringumo santykis.
2016 m. 5-tojo etapo vienvaldis lyderis Benediktas Bočkus. Apie sportininką rašysime ir kitose pastraipose, bet pirmiausia visas dėmesys apie LAISVOS klasės rezultatus. Po pirmojo važiavimo iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad viskas aišku. Ženkliai pirmavo Leandras Stulpinas su kartingu, trasą įveikęs per 1 min 17 sek., artimiausią varžovą aplenkęs net 5 sekundėmis. Tačiau po antrojo važiavimo Leandrui atsitinka pats blogiausias dalykas – sugenda kartingas ir sportininkas gauna nulinį įvertinimą. Pagal „Pajūrio slalomo“ galiojančias taisykles varžybų nugalėtojas išaiškinamas įvertinus du geriausius važiavimus iš trijų galimų. Taigi Leandrui Stulpinui trūksta vieno sėkmingo važiavimo, tačiau sportininkas turėjo tik vieną galimybę – persėdo prie Mitsubishi Colt vairo ir trečiuoju važiavimu įveikė trasą be klaidų, tačiau rezultatas 1 min. 27 sek. (10 sekundžių blogesnis rezultatas). Trečiuoju važiavimu atsirado keli pretendentai kurie turėjo galimybę aplenkti Leandrą. Ir žinoma trys sportininkai sugebėjo tuo pasinaudoti. Vienas iš jų tai Karolis Norkus su Toyota GT86. Sportininkas trečiuoju važiavimu LAISVOJE klasėje pagerino asmeninį rezultatą (1 min. 21 sek.) ir bendroje įskaitoje su 2 min 43 sek. rezultatu Leandrą aplenkė daugiau nei viena sekunde. Karoliui Norkui atiteko trečioji viena, o Leandras liko ketvirtoje vietoje. Antroji vieta atiteko Jordanui Dirgėlai vairuojančiam FORD automobilį (2 min.42 sek.). Didžiulę patirtį turintis Jordanas Laisvoje klasėje vairuojantis kitą automobilį, nei įprastai, sugebėjo ženkliai pagerinti rezultatą ir trečiuoju važiavimu nusipelnė pakilti iki antros vietos. Šioje klasėje pirmąją vietą užėmė jau minėtas Benediktas Bočkus. Bendras rezultatas 2 min. 39 sek. Nugalėtojo taurė Benediktui Bočkui, vairuojančiam Honda CRX, nebuvo vienintelis laimėjimas ir siurprizas. Sportininkas gavo teisę nemokamai sudalyvauti Laisvoje klasėje, nes dalyvavo specialiame „Pajūrio slalomo“ konkurse, Facebook puslapyje. Burtų keliu išrinktas prizas, sportininkui, kuris pasidalino ir paspaudė „Like“ mygtuką ant varžybų plakato.
Keturių ratų varomų automobilių klasėje pirmą kartą „Pajūrio slalomo“ varžybose dalyvaujantis Jordanas Dirgėla buvo nepralenkiamas su FORD automobiliu. Šioje klasėje bendrame rezultate net 8 sekundėmis greitesnis buvo Jordanas už savo artimiausią varžovą Joną Valaitį, kurio rezultatas 2 min. 48 sek. (Jordano 2min.40 sek.). Jonas Valaitis užsitikrino antrąją vietą trečiuoju važiavimu, trasą įveikęs per 1 min. 24,56 sek. Vos vos geresnį rezultatą trečiuoju važiavimu parodęs Petras Kaniava (1min. 24,26 sek.) užėmė trečiąją vietą. Sportininkui pritrūko šiek tiek sėkmės pirmuoju ir antruoju važiavimu.
Moterų klasėje taip pat viskas sprendėsi trečiuoju važiavimu. Antruoju ir trečiuoju bandymu be klaidų važiavusi Gintarė Gegieckaitė užėmė pirmąją vietą. Įdomu tai, kad artimiausia persekiotoja Giedrė Kuprienė turėjo progą aplenkti Gintarę, nes trečiojo važiavimo metu pirmoji važiavo Gintarė, o tik po to Giedrė. Trečiuoju važiavimu Gintarės Gegieckaitės parodytas 1 min 32,81 sek. rezultatas, turėjo pradžiuginti Giedrę Kuprienę. Nes Giedrė antruoju bandymu trasą įveikė per 1 min 32,45 sek. Giedrei su BMW beliko tik pakartoti prieš tai buvusį rezultatą ir ji būtų užsitikrinusi pirmąją vietą moterų klasėje. Tačiau sportininkė nesuvaldė jaudulio ir jos trečiojo važiavimo metu matėsi, kad sportininkė labai saugojosi kūgelių (baudos sekundžių) važiavimo gyvatėle metu. Šioje atkarpoje sportininkė prarado laiko ir užfiksuotas trečiojo važiavimo rezultatas 1 min 33,64 sek.. Bendrame rezultate Gintarė Gegeckaitė buvo pranašesnė ir su 3 min. 5 sek. rezultatu tapo čempionė. Giedrės Kuprienės rezultatas 3 min. 6 sek. Trečioji vieta atiteko neįprastai daug klaidų padariusiai Ainai Jančiauskienei. Visų varžybų metu sportininkė padarė net 7 klaidas (7 nuversti kūgeliai, įskaitant važiavimus ir moterų klasėse). Moterų klasėje Ainai nepadėjo net geriausias laikas tarp moterų parodytas trečiuoju važiavimu(1 min. 31 sek.). Sportininkė su 3min. 8 sek. bendru rezultatu užėmė trečiąją vietą. Ketvirtoje vietoje liko Lina Petrauskaitė (3 min. 10 sek.)
Jaunimo klasėje pirmoji vieta atiteko be klaidų važiavusiam Juliui Mališevičiui, kuris su kiekvienu važiavimu gerino asmeninį rezultatą. Jaunasis sportininkas trečiuoju bandymu trasą įveikė per 1 min. 27 sek. Bendrame rezultate su 2 min. 55sek. laiku Julius tapo nugalėtoju ir antrą vietą paliko Pauliui Lengvinui iš Klaipėdos. Paulius antruoju bandymų gavo 10 sekundžių baudą, todėl trečiasis bandymas jam buvo ypatingai svarbus norint užlipti ant prizininkų pakylos (pirmasis bandymas buvo visai nesėkmingas - užfiksuotas trasos neįvykdymas). Susikaupęs ir 1min.22 sek. rezultatą parodęs Paulius trečiuoju bandymu sugebėjo prasibrauti iki antrosios vietos. Bendras rezultatas 2 min. 59 sek. Trečioji vieta atiteko Dominykui Serapinui su 3 min. 6 sek. rezultatu. Šarūnas Norvaišas užėmė ketvirtąją vietą su 3 min. 7sek. rezultatu.
FWD klasėje įnirtingos kovos prasidėjo po antrojo važiavimo, kai Benediktas Bočkus (Honda CRX) pagerino visų automobilių (neskaičiuojant kartingo) važiavimo geriausią laiką – 1 min. 18,9 sek. Bendrame rezultate su 2 min. 38 sek. rezultatu buvo pats greičiausias 5-tojo etapo varžybų dalyvis. O antroje vietoje liko Jordanas Dirgėla su Renault Clio (2 min. 39 sek.). Trečioji vieta – Vygantas Januškis su 2min. 42 sek. rezultatu. Gražiai ir techniškai važiavęs Valdas Januškis užėmė 4-tąją vietą (2min. 47 sek.).
Daug kartų minėtam Benediktui šios varžybos ypatingai sėkmingos, be jau minėtų laimėjimų sportininkas sugebėjo sudalyvauti ir FORD viktorinoje. Varžybų metu visi žiūrovai galėjo bandyti laimėti FORD prizus. Benediktas pirmasis atsakė į vieną iš viktorinos klausimų ir laimėjo firminį FORD rankšluostį.
RWD klasėje vyko taip pat įdomios kovos dėl nugalėtojo vardo. Sėkmingiau šiame etape važiavo Karolis Norkus su Toyota GT86. Sportininkas trečiuoju važiavimu parodė geriausią laiką RWD klasėje ir tapo čempionu RWD klasėje su rezultatu – 2 min. 42 sek. Nežymiai nuo jo atsiliko Kestas Freimonas su BMW320. Trečiuoju bandymu pagerinęs savo asmeninį rezultatą 1min. 21 sek. galutinėje RWD įskaitoje užsitikrino antrąją vietą (2 min. 43 sek.). Verta pasidžiaugti ir pagirti svečią iš Jurbarko Aidą Valucką. Sportininkai rodė ypatingai gerą susikaupimą ir norą nugalėti. Vairuojantis Mazda MX5 sportininkas trečiuoju bandymu (1 min. 22sek.) iškovojo prizinę – trečiąją vietą. Bendras rezultatas 2 min. 46 sek. – tai daugiau nei 1 sekunde geresnis rezultatas už ketvirtoje vietoje likusį Tomą Kuprį.
Tokie 5-tojo priešpaskutinio 2016 m. sezono varžybų rezultatai. Džiaugiamės dėl dalyvių ir žiūrovų sukurtos draugiškos ir azartiškos atmosferos. Galime tik padėkoti visiems dalyvavusiems ir tikimės, kad ir paskutiniame 6-jame etape bus įdomios ir atkaklios kovos. Stebėkite „Pajūrio slalomas“ Facebook puslapį ir mes pranešime apie artėjančias varžybas.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai po V-ojo etapo
"Pajūrio Slalomas - 2016" IV-asis etapas
Paskelbta: 2016.07.03


Pajūrio slalomo 4-asis etapas prasidėjo neįprastu laiku, tačiau tai varžybas padarė dar įdomesnes, nes greta mūsų vyko ir 1000 km lenktynės Palangoje. Norime jus supažindinti su varžybų rezultatais.
Pirmieji kovas ant asfalto pradėjo „Laisvos“ klasės dalyviai. Šioje klasėje varžėsi didžiausias būrys automobilių sporto entuziastų. Nepralenkiamas šioje klasėje Leandras Stulpinas su kartingu. II-oji vieta atiteko svečiui iš Panevėžio Tadui Petroniui. Sportininkas puikiai valdė savo keturių ratų varomą automobilį Subaru Impreza. Taip pat vertas pagirų ir trečią vietą užėmęs Andrius Sadauskas. Tai geriausias Andriaus pasiektas reultatas „Laisvoje“ klasėje „Pajūrio slalomo“ varžybose. Žinoma puikiai važiavęs Andrius užtikrintai nusipelnė šio apdovanojimo.
Keturių ratų varomų automobilių klasėje lyderiai išliko tie patys. Šioje klasėje susirungė 9 sportininkai, o greičiausias buvo jau minėtas Tadas Petronis iš Panevėžio. Šioje klasėje bendrame rezultate 1 sekundę atsilikęs Andrius Sadauskas su Audi Coupe užėmė antrąją vietą. Igoris Aleksejevič pirmuoju bandymų neįveikęs trąsos nenusiminė ir susikaupęs antruoju ir trečiuoju bandymu įrodė, kad yra vertas prizinės - trečiosios vietos.
Moterų klasėje verta paminėti, kad padaryta labai mažai klaidų, per visus važiavimus užfiksuotos tik trys klaidos. Iš kurių buvo dvi trąsos neįveikimo ir viena klaida – bazės neįvykdimas. Pavyzdingas moterų vairavimas visada sukelia didžiulį norą siekti pergalės. Šiame etape geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei. Antroje vietoje likusi Gabrielė Aleksynaitė bendrame rezultate atsiliko tik 0,6 sekunde. Taip pat vyko idomios kovos ir dėl likusios trečiosios vietos. Edita Freimanaitė gražiai greitai suvažiavusi pirmąjį važiavimą, turėjo pranašumą prieš kitas likusias varžoves ir tokį pat rezultatą parodžiusi trečiuoju važiavimu sportininkė užtikrino sau prizinę vietą. Artimiausia varžovė Jonė Aleksynaitė, nors trečiuoju važiavimu buvo greitesnė, tačiau to neužteko ir teko tenkintis 4-ąją vieta.
Jaunimo klasėje staigmenos. Pirmąją vietą iškovojo Julius Mališevičius iš Pakruojo. Šarūnas norvaišas po pirmojo važiavimo buvo lyderis, tačiau šiam jaunajam sportininkui pranašumo išsaugoti nepavyko. Bendrame rezultate Šarunas mažiau nei puse sekundės atsiliko nuo čempiono Juliaus. Panašus skirtumas ir tarp antros ir trečios vietų. Trečioji vieta atiteko Modestui Ramanauskui iš Palangos.
FWD klasėje lyderio pozicijas išlaiko Benediktas Bočkus su Honda CRX. Nuolatos jam ant kulnų lipo Vygantas Januškis (Honda Civic), kuris trečiuoju važiavimu turėjo progą aplenkti Benediktą, bet tuo nepasinaudojo, tačiau užsitikrino sau vicečempiono titulą. Trečias liko Edvinas Petreikis taip pat vairuojantis Honda Civic.
Naujiena RWD klasėje, kurioje susirinko sportininkų turbut iš visos Lietuvos: Mažeikių, Jurbarko, Vilniaus, Kauno, Tauragės, Kretingos, Klaipėdos, taip pat ir iš Palangos. Geriausiai sekėsi „Pajūrio slalomo“ naujokui iš Panevėžio Dariui Jakštoniui. Sportininkas pirmą kartą dalyvaujantis „Pajūrio slalomo“ varžybose parodė užtikrintą pranašumą trąsoje. Neskaitant trąsoje važiavusio kartingo (Vairuotojas Lenadras Stulpinas) Panevėžietis D.Jakštonis parodė patį geriausią laiką (19,99 sek.). Antroji vieta atiteko lenktynininkui iš Mažeikių Kęstui Freimonui. O Eventas Lapienis iš Kauno, bendrame rezultate užsitikrino trečiąją vietą turėdamas 0,1 sekundės pranašumą prieš ketvirtoje vietoje likusį Aidą Valucką.

V-asis Pajūrio slalomo etapas įvyks Rūgpjūčio 28d.
Daugiau informacijos artimiausiu metu.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai po IV-ojo etapo
"Pajūrio Slalomas - 2016" III-asis GARANT GROUP taurės etapas
Paskelbta: 2016.06.05
Birželio 19 d. vyko Pajūrio slalomo 3-is etapas ,,Garant group“ taurei laimėti.
Varžybų vieta viena geriausių visoje Lietuvoje ir turime proga pasidžiaugti visomis akimirkomis iš varžybų, kuriose susirinko didžiulis būris automobilių sporto etuziastų ir žiūrovų. Šešiose skirtingose klasėse kovojo daugiau kaip 60 sportininkų. Norime pasidalinti informacija apie tuos, kuriems šios varžybos sekėsi geriausiai.

Daugiausiai varžovų susirinko „Laisvoje“ klasėje. Nepralenkiami buvo kartingų vairuotojai, kurie išsidalino pirmasiąs 4 vietas. O iš jų geriausiai sekėsi Leandrui Stulpinui, kuriam buvo užfiksuotas geriausias laikas 2 min.14 sek. Antroji vieta atiteko „Pajūrio slalomo“ naujokui Juliui Simaičiui, kuris su savo kartingu parodė antrą geriausią rezultatą 2 min. 18 sek. Trečioji vieta – Arūnas Zajauskas (2 min. 20 sek.).

4 x 4 klasėje po pirmojo važiavimo nė vienos klaidos nepadaręs Vladimiras Šidlovskis (Gargždai) su 1 min. 22 sek. rezultatu įsiveržė į prieki, tačiau sportininkui nepavyko išsaugoti lyderio pozicijos ir teko tenkintis II-ąją vieta. Greičiausias buvo Jonas Valaitis (Šukaičiai), kuris bendrame rezultate net 5 sekundėmis įsiveržė į prieki ir tapo nugalėtoju ( 2 min. 38 sek.). Trečiąją vietą iškovojo Petras Kaniava, Skuodas (2 min. 48 sek.). Sportininkas turėjo ginti savo prizinę vietą nuo artimiausio persekiotojo Emilio Bakanausko (Panevėžys), kuris turėjo progą pagerinti savo rezultatą trečiuoju važiavimu, tačiau dėl automobilio techninio gedimo atsisakė trečiojo važiavimo.

Moterų klasėje šiame etape nepralenkiama buvo Viktorija Montvydaitė vairuojanti BMW M3. Ji nepaliko jokių šansų artimiausioms varžovėms, nes jau po antrojo važiavimo buvo sunku ją aplenkti. Galutiniame rezultate ( 2 min. 43 sek.) Viktorija net 10 sekundžių pranašesnė už antroje vietoje likusią Editą Freimanaitę (2 min. 53sek.). Edita taip pat turėjo kovoti, dėl antrosios vietos ir jai trečiasis važiavimas atnešė didžiulę sėkmę. Pagerinusi asmeninį rezultatą trečiuoju (1 min. 26 sek.) važiavimu ji aplenkė Ainą Jančiauskienę (1 min. 27 sek.), ir nusipelnė antrosios vietos. Aina Jančiauskienė 2 sekundėmis greitesnė už artimiausią varžvovę ir su 2 min. 55 sek. reultatu užėmė trečiąją vietą. Deja Pajūrio slalom II-ojo etapo nugalėtojai Linai Petrauskaitei liko tenkintis ketvirtąją vieta.


Jaunimo klasėje susirinko net 8 jaunieji sportininkai, kurie varžėsi dėl nugalėtojo vardo. Pirmoji vieta sunkiai buvo pasiekiama visiems varžovams, nes pirmuoju važiavimu Paulius Lengvinas parodė, kas šios klasės lyderis. Nepralenkiamas jis buvo ir šiose varžybose. Šio sportininko bendras rezultatas 2 min 51 sek. O antroje vietoje likusiam Šarūnui Norvaišui užfiksuotas 3 min. 1 sek. rezultatas. Trečioje vietoje su 3 min. ir 2 sek. rezultatu liko jaunasis svečias iš Pakruojo Julius Mališevičius. Įvertinus prizininkų važiavimus galime tikėtis, kad Paulius artimoje ateityje turės sau lygių varžovų. Turime tik pasidžiaugti, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose dalyvauja jaunimas. Iš jų gali išaugti aukšto lygio lenktynininkai. Verta paminėti ir Matą Skeizgilą, kuris jau ne pirmą kartą dalyvaują „Pajūrio slalomo“ varžybose. Vos 8 metų sportininkas su didžiuliu užsidegimų dalyvaują varžybose nuo pradžios iki pabaigos. Sportininkas nagrinėjo trasos schema, vykdė pasiruošimo darbus ir puikiai sudalyvavo varžybose, kuriose padarė tik vieną klaidą. Sportininkui buvo apdoanotas jauniausio dalyvio taure.

FWD (priekiu varomu automobiliu klasė) vyko entuziastingos kovos dėl nugalėtojo vardo. Greičiausias šios klasės lenktyninkas Benediktas Bočkus ( 2 min. 36 sek.) Sportininkas nors ir trečiuoju važiavimu (1 min. 18,02 sek.) nepagerino asmeninio rezultato (1 min. 18,88 sek.), tačiau užsitikrino pirmąją vietą. Artimiausią rezultatą parodė Jordanas Dirgėla, 2 min. 37 sek. Tikslesniais duomenimis Jordanas tik 0,5 sekundės dalimis atsiliko nuo Benedikto Bočkaus. O tai reiškia, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose vyksta labai energingos kovos su didžiuliu azartų ir užsidegimu. Džiaugemės mūsų sportininkais. Trečioji vieta – staigmena ir mums patiems. Edvinas Petreikis puikiai važiavęs trečiuoju važiavimu pagerino asmeninį rezultatą ir iškovojo prizinę vietą. Edvinas bendrame rezultate (2 min. 39,75 sek.) 0,1 sekundės dalimi buvo greitesnis už ketvirtoje vietoje likusį Vygantą Januškį ( 2 min. 39,88 sek.).

Dar dar dar idomesnės kovos vyko dėl RWD klasės čempiono vardo. Tomas Benetis (Klaipėda) bendrame rezultate užėmė pirmąją vietą. Įdomu tai, kad šiam sportininkui pirmoji vieta atiteko turint vienos šimtosios sekundės dalies pranašumą. Tomo Benečio rezultatas 2 min. 38,02 sek. Antros vietos laimėtojo Tomo Jurevičiaus (Palanga) rezultatas 2 min. 38,03 sek. Trečioji vieta šį kartą atiteko techniškajam Kęstui Freimonui iš Mažeikių (2 min. 40 sek.)

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai po III-ojo etapo


Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas