"Pajūrio Slalomas - 2014" IV-asis "VOUCHER BANK TAXI" taurės etapas
Paskelbta: 2014.08.13
Rugsėjo 7 diena Klaipėdą džiugino ne tik gražu oru, bet ir azartiškomis, greitomis ir nenuspėjamomis „Pajūrio slalomo“ varžybomis. Automobilių sporto entuziastai iš visos Lietuvos rinkosi šalia Klaipėdos “Švyturio” arenos žiūrėti ir dalyvauti IV-ajame “Pajūrio slalomo” etape „Voucher bank taksi“ taurei laimėti. Varžybose dalyvavo daugiau nei 70 dalyviu. Norime padėkoti visiems mūsų rėmėjams ir pasidalinti informacija apie geriausius varžybų lenktyninkus.
FWD klasė (priekiu varomų automobilių klasė): “Pajūrio slalomo” žinovams didžiulę staigmeną padarė Vidmantas Vainorius su Nissan Sunny, įveikęs visus varžovus ir tapęs pačių greičiausiu šių varžybų dalyviu. Jis trąsą įveikė per 1 min. 6,29 sek. Antras liko Linas Kirklys su Honda CRX – 1 min. 6,38 sek. Tarp šių varžovų mažiau nei 0,1 sekundės skirtumas rodo, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose laimi patys meistriškiausi lenktyninkai. Trečias šioje klasėje liko Benediktas Bočkus. Jo geriausias laikas parodytas trečiuoju važiavimu 1 min. 6,63 sek.
RWD (galu varomu automobilių klasė): šioje klasėje neįveikiamas Ramūnas Kudrevičius iš Kauno. Atstovaudamas Raivinta.lt komandai su BMW trečiuoju važiavimu ir aplenkęs visus varžovus parodė labai gerą laiką – 1 min. 7,34 sek. Į antrąją vietą, po Ramūno pasirodymo, nusileido Rokas Lindenis iš Mažeikių – 1 min. 8,97 sek.
Jaunimo klasėjė kaip visada nepraliankiamas Arlandas Padleckis iš Mosėdžio ( 1 min. 14,54 sek.). Antras liko Dominykas Serapinas su Honda Civic ( 1 min. 20,67 sek.) Ir staigmena III-oje vietoje, nes ją užėmė mergina iš Kauno. Tai Jonė Aleksynaitė (1 min. 22,97 sek.)
Moterų klasėje Kaip visada verda aistros ir didžiulė konkurencija. Šį kartą dalyvavo 9 moterys. Čempione šioje klasėje po įnirtingos kovos tapo Viktroija Montvydaitė iš Klaipėdos su BMW automobiliu. Jos geriausias laikas trečiuoju važiavimu. Vos kelių šimtųjų sekundės skirtumas Viktorijai leido laimėti IV-ąjį „Pajūrio slalomo“ etapą (1 min. 12,06 sek.) ir antroje vietoje palikti Gabrielę Aleksynaitę iš Kauno ( 1 min. 12,14 sek.). Trečia liko Agnė Ruzaitytė. Jos geriausias laikas 1 min. 14,32 sek. Šioms sportininkėms geriausiai sėkėsi IV-asis etapas. Visos dalyvės moterys taip pat nusipelnė aplodismentų už norą pasivaržyti ir tarp vyrų.
Šiame etape neapseita ir be nemalonių įvykių. Galu varomų automobilių klasėje antruoju važiavimu Edmonas Milašius su Mercedes Benz CLK nesuvaldė automobilio ir užvažiavo ant bordiūro kartu nušluodamas pėsčiųjų perėjos stulpą. Įvykyje niekas nenukentėjo, tik automobilio savininkui finansiškai skaudžiai kainuos automobilio remontas. Taip pat už nesportišką vairavimą dalyvių parke ir varžybų trasoje Aivaras Želvys ir Antanas Ruškys su BMW E30 skiriamos sportinės nuobaudos – šiems metams uždrausta dalyvauti visose „Pajūrio slalomo“ varžybose. O mes jau ruošiamės ir greitu metu paskelbsime daugiau informacijos apie V-ąjį etapą. Paskutinės įskaitinės šių metų varžybos numatomos spalio mėn. pirmoje pusėje. Sekite informacija www.pajurioslalomas.lt arba Facebooke.
Dalyvių pageidavimu vyks ir neįskaitinės „Pajūrio slalomo“ varžybos

Pajūrio Slalomas 2014 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškai
Suvestinė po IV-ojo etapo


"Pajūrio Slalomas - 2014" III-asis "GARANT GROUP" taurės etapas
Paskelbta: 2014.07.02
„Pajūrio slalomas 2014“ sulaukė ypatingo dalyvių dėmėsio. Jūros šventės metu, liepos 27 d. šalia Klaipėdos, Šimkų kaime vyko III-asis „Pajūrio slalomo“ etapas, kuriame susirinko daugiau kaip 80 dalyvių.
Didžiausią dėmesį žiūrovams sukėlė Driftdevil komanda su „driftui“ pritaikytais BMW automobiliais. Labai malonūs įspūdžiais stebint jų vairavimo sugebėjimus. Tačiau verta paminėti, kad slalomo varžybose svarbiausia kas greičiau įveiks trasą. Šį kartą galu varomų automobilių klasėjė geriau pasirodė, BMW vairuotojas iš Kauno Ramūnas Kudrevičius, trasą įveikias per 1 min. ir 7 sekundes. Vos daugiau nei puse sekundės nuo nugalėtojo atsiliko Toyota (nuotraukoje) vairuotojas Karolis Norkus iš Klaipėdos.
Šiame etape patys greičiausi buvo FWD (priekiu varomi automobiliai) klasės lenktyninkai. Greičiausias III etapo dalyvių tapo Benediktas Bočkus su Honda CRX, trasą įveikias per 1min. 6 sekundes. Antras liko Jordanas Dirgėla, atsilikdamas per 0,6 sekundės. Mūsų žiniomis Jordanas varžybose dalyvavo su neseniai įsigytu Renault Clio ir ateityje sieks dar labiau gerinti rezultatus. Šioje klasėje trečią vietą užėmė Linas Kirklys su Honda CRX, kurio geriausias parodytas laikas 1 min. 7 sek.
4x4 klasėjė pirmoji vieta atiteko Jonui Valaičiui su Subaru Impreza. Jo geriausias laikas 1 min. 10 sek.
Jaunimo klasėje ir šį kartą nepralenkiamas buvo Arlandas Padleckis su Peugeot 205. Manevringai vairuodamas automobilį Arlandas sugebėjo trasą įveikti per 1 min. 13 sek. Bendroje įskaitoje Arlandas užėmė 33 vietą iš 83 sportininkų.
Įdomiausia naujieną „Pajūrio slalomo“ organizatoriams – didžiulis moterų susidomėjimas slalomo varžybomis. Nedaugelis gali pasigirti, kad tokio tipo varžybose susirenka daugiau kaip 10 moterų pakovoti dėl greičiausios lenktyninkės titulo. Šį kartą susirinko net 12 sportininkių. O greičiausė buvo Gabrielė Aleksynatė iš Kauno. Jos geriausias laikas parodytas antruoju važiavimu – 1 min. 13 sek. Antroje vietoje liko Viktorija Montvydaitė (1 min. 14 sek.). 1 min. ir 17 sekundžių rezultatą parodė ir trečiąją vietą užėmė Agnė Ruzaitytė su Toyota Celica.

Pajūrio Slalomas 2014 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškai
Suvestinė po III-ojo etapo


"Pajūrio Slalomas - 2014" II-asis "RAIVINTA "taurės etapas
Paskelbta: 2014.05.19
2014 metų birželio 15d., Veiviržėnuose, įvyko automobilių slalomo pirmenybių “Pajūrio slalomas – 2014” II-asis RAIVINTA taurės etapas, kuriame susirinko net 68 dalyviai, iš visos Lietuvos. Dalyviai varžėsi vienoje slalomo trasoje, kuri buvo labai greita. Tad vairuotojai privalėjo parodyti ne tik kokie galingi yra jų automobiliai, bet ir tai, kaip sugeba juos vairuoti greitoje slalomo trasoje.

Priekių varomų automobilių klasėje varžėsi 24 dalyviai. Pirmuosiuose dviejose Pajūrio slalomo etapuose karaliauja Linas Kirklys . II-ajame etape Linas trečiuoju bandymu trąsą įveikė per trumpiausią laiką - 1.00.54. Benediktas Bočkus turėjo progą aplenkti Liną Kirklį, bet jo geriausias laikas 1,00,72 ir jam teko tenkintis antrąją vieta. Abu šie sportininkai vairuoja Honda CRX automobilius ir bendroje įskaitoje pasidalino 1 ir 2 vietas. O trečiasis FWD klasėje liko Nerijus Šimkus, vairuojantis Honda Civic ir trasa įveikęs per 01:02,78.

Galu varomų automobilių klasėje varžėsi 26 dalyviai. Didžiulę staigmeną pateikė Ramūnas Kudrevičius, kuriam pirmasis ir antrasis važiavimai buvo neįskaityti. Tačiau Ramūnas visus nustebino po trečiojo važiavimo pagerino šios klasės geriausią laiką ir tapo RWD klasės nugalėtoju. O bendroje įskaitoje pasiekė 3 geriausią laiką - 1,01,16.
RWD klasėje, Marius Norvilas liko antras 1,01,62, o Kęstas Freimonas trečias - 1,01.93

4x4 klasėje varžėsi 5 dalyviai, iš jų visas tris prizines vietas iškovojo dalyviai vairuojantis Subaru Impreza automobilius. Pirmoji vieta atiteko Jonui Valaičiui su Subaru Impreza. Jo geriausias laikas 1,04,34. Antras liko Rytis Jakštas iš Klaipėdos su laiku 01:06,57. Trečias - Sergej Pavlov 01:10,64.

Jaunimo klasėje iš 5 dalyvių neįveikiamas buvo Arlandas Padleckis, kurio geriausias laikas 1,08.98. Verta paminėti, kad Arlandas bendroje įskaitoje užėme 30 vietą iš 68 sportininkų. Antras liko Jonas Jurevičius su Lancia Depra, trasa įveikęs per 01:12,81, o trečia vieta iškovojo vietinis, Veiviržiėniškis Edvinas Bliūdžius vairavęs Rover 214SI ir įveikęs trasa per 01:19,35.

Moterų klasėje varžėsi 9 dalyvės. Pirmoji vieta atiteko Viktorijai Montvydaitei, o dviem dešimtosiomis sekundės nuo Viktorijos atsiliko Neringa Kelpšaitė iš Kauno. Abi sportininkės vairavo BMW automobilius. Trečiąja vietą iškovojo Aina Jančauskienė vairavusi Honda CRX ir trasa įveikusi per 01:16,87.

Pajūrio Slalomas 2014 - Taisyklės
TRASOS SCHEMA
Rezultatai
Taškai
Suvestinė po II-ojo etapo

"Pajūrio Slalomas - 2014" I-asis PAJŪRIO SLALOMO taurės etapas
Paskelbta: 2014.04.13
2014 metų gegužės 11d., Klaipėdoje, Pamario gatvėje 2-oje Melnragėje (neįgaliųjų stovėjimo aikštelėje) įvyko automobilių slalomo pirmenybių “Pajūrio slalomas – 2014” I-asis PAJŪRIO SLALOMO taurės etapas, kuriame susirinko net 66 dalyviai, iš visos Lietuvos. Dalyviai varžėsi vienoje slalomo trasoje, kuri buvo gana greita ir dėl stipraus lėtaus – slidi. Tad vairuotojai privalėjo parodyti ne tik kokie galingi yra jų automobiliai, tačiau ir tai, kaip sugeba juos vairuoti šlapioje slalomo trasoje.

Pajūrio Slalomas 2014 - Taisyklės

Trasos schema

Rezultatai

Taškai
"Pajūrio Slalomas - 2013" V-asis VOUCHER BANK TAXI taurės etapas
Paskelbta: 2013.10.07
Pajūrio slalomas“, tai sportinės automobilių slalomo varžybos vakarų Lietuvoje, kuriose be išimčių gali dalyvauti kiekvienas, ir jaunas nepatyręs vairuotojas, ir didžiulę patirtį turintis vairuotojas profesonalas norintis pasitikrinti ir pagerinti automobilio valdymo įgūdžius.
Spalio 27 d. įvyko penktasis, paskutinis „Pajūrio slalomo“ pirmenybių etapas. Kuriame dalyvavo 40 sportininkų. Sekmadienį vykusiose varžybose išaiškėjo ir patys geriausi šių metų automobilių vairuotojai. Dėkojame pagrindiniams rėmėjams, be kurių šios pirmenybės ir nebūtų įvykusios.
Asmeniškai dėkojame UAB HOKLA, įgaliotiems ŠKODA atstovams, taip pat patiems geriausiems Klaipėdos taksi – VOUCHER BANK TAKSI (846 211 112). Dėkojame Nuotykių parkui KAR KAR.

FWD klasėje, kurioje susirinko 19 dalyvių, nepralenkiamas buvo Robertas Sidabras iš Mažeikių, kuris antruoju važiavimu įsiveržė į pirmąją vietą. Jo geriausias laikas 1 min 16,52 sek. Antras liko šių varžybų lyderis Linas Kirklys (Klaipėda), kurio geriausias pasiektas rezultatas įvykdytas per pirmąjį važiavimą: 1 min. 17,10 sek. Trečias liko, su rezultatu 1 min 18,83 sek. Valdas Mockevičius iš Mažeikių. Nedaug iki prizinės vietos pritrūko Tautvydui Daukšiui, kurio geriausias rezultatas 1 min.18,98 sek.

Greičiausias RWD klasėje buvo Tadas Alonderis iš Kauno. Vairuojantis Toyota MR2 trąsą įveikė per 1 min.19,24 sek. Antras liko Kęstas Freimonas iš Mažeikių. Jo geriausias rezultatas pasiektas pirmuoju važiavimu – 1 min. 22,16 sek. Ignas Vegys, kurios rezultatas 1 min. 23,32 sek. Užėmė trečiąją vietą.

Jaunimo klasėje pirmoji vieta atiteko Linui Petraičiui (1min. 27,03 sek.). Antroji vieta atiteko Arlandui Padleckiui iš Mosėdžio. Jo laikas 1 min.27,46 sek. kuris buvo pasiektas per antrąjį važiavimą. Trečią rezultatą jaunimo klasėje parodė Mindaugas Cikanavičius – 1 min. 28,60 sek.

Moterų klasėje su rezultatu 1 min.. 28,26 sek. greičiausia buvo Gintarė Viduolytė su Honda Civic. Antroji liko Viktorija Montvydaitė, kurios rezultatas 1 min. 28,69 sek. Trečiuoju važiavimų ir trečiąją vietą išplėšė Agnė Ruzaitytė ( 1 min. 33,61 sek.). Labai nedaug nuo jos atsiliko Monika Žuklytė užėmusi ketvirtąją vietą (1 min. 33,86 sek.).

4x4 klasėje pirmoji vieta atiteko Kęstučiui Klimui, kurio geriausias laikas buvo 1 min. 24,56 sek.

Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės

V-etapo rezultatai

Galutiniai taškai
"Pajūrio Slalomas - 2013" IV-asis "Klaistvitos" taurės etapas
Paskelbta: 2013.08.31
Dar kartelį, sveikiname visus dalyvavusius IV-etape, „Klaistvitos“ taurei laimėti, kuriame sudalyvavo net 44 sportininkai. Iš viso dalyviai turėjo 3 įskaitinius bandymus, iš kurių buvo įskaitomas pats geriausias rezultatas. Džiaugiamės turėdami rėmėjus, nes tik jų dėka yra įdomu kovoti ir varžytis dėl nugalėtojų prizų. Šio etapo dalyviams oras nebuvo pats palankiausias, nes varžybų eigoje ir lijo ir pūtė stiprus vėjas, ir švietė saulė. Taip pat dėkojame ir personalui, be kurio renginys ir nebūtų įvykęs.

FWD (priekiu varomi automobiliai)

Pirmieji startavo FWD klasės sportininkai, kurių susirinko net 17 dalyvių iš Klaipėdos, Šilutės, Mažeikių, Plungės, Mosėdžio, Kretingos, Agluonėnų ir net Vilniaus. Šioje klasėje vyko įnirtinga kova dėl čempiono vardo ir tik paskutinio važiavimo metu išaiškėjo prizininkai. Po trečiojo važiavimo Linas Kirklys savo rezultatą pagerino net 1,47 sekundės dalimi ir iškovojo pirmąją vietą, iš viso trasą įveikiąs per 52,63 sekundes. Antroji vieta atiteko Benediktui Bočkui, kurio įskaitinis rezultatas 54,91 sekundės. Eimantas Sakavičius po antrojo važiavimo turėdamas antrą pagal gerumą rezultatą, trečiame važiavime nusileido Benediktui ir užėmė trečiąją vietą, kurio laikas 54,94 sekundės. Visi prizininkai važiavo su Honda CRX automobiliais.
Labiausiai nepasisekė Pauliui Gedvilui važiavusiam su Honda Civic, kuris trečiuoju bandymu trąsą įveikė per 53,76 sekundes, kas būtų jam garantavę 2 vietą, bet apmaudi klaida jam pridėjo papildomas 5 sekundes už kuoliuko nuvertimą.
___________________________________________


RWD (galu varomi automobiliai)

Šioje klasėje lyderis jau po antrojo važiavimo tapo Kęstutis Freimonas, kurio laiaks 54,33 sek. Bet kuriam minimalia persvara nusileido Ramūnas Kudrevičius (54,34 sek.). Abu sportininkai nenusileido ir po trečiojo važiavimo, kuriame greitesnis buvo Kęstutis – 54,08 sek., kuris ir tapo šios klasės nugalėtoju. Antrąją vietą užėmė minėtas Ramūnas Kudrevičius. Trečiąją vietą po antrojo važiavimo užsitikrino Marius Norvilas, kurio laikas 54,60 sek. Marius, po trečiojo važiavimo nepageriniąs savo rezultato net išskubėjo namo, ir pamiršo atsiimti jam priklausančia taurę ir rėmėjų prizus.
___________________________________________


4x4

Šiame etape ir vėl greičiausias buvo Kęstutis Klimas su Lancia Delta. Antras liko Sergej Pavlov vairuojantis Subaru Impreza. Nerijus Ostrauskas iš Palangos užėmė 3 vietą, atsilikdamas 2 sekundemis nuo Sergėjaus.
___________________________________________


Moterų klasė

Kaip ir trečiajame taip ir šį kartą, nepralenkiama buvo Viktorija Montvydaitė vairuojanti 3 klasės BMW. Ji nuo artimiausios priešininkė atsipliešė beveik 3 sekundėmis, trąsą įvykdžiusi labia geru rezultatu 1 min ir 0,69 sekundės. Antrąją vietą užėmė pirmą kartą slalome startavusi Agnė Ruzaitė su Toyota Celica, kurios geriausias reultatas 1 min ir 3,14 sek. Labai gražiai važiavo dalyvės ir paskutinio bandymo metu visos pagerino savo rezultatu. Ir labiausiai pasisekė Sabinai Andrijauskaitei, kuri po trečiojo važiavimo sugebėjo aplenkti Asta Jasaitę. Po antrojo važiavimo Astos rezultatas buvo 1 min 10,54 sek., o Sabinos 1 min 11,83 sek.
___________________________________________


Jaunimo klasė

Labai geri pasirodymai jaunimo klasės dalyvių. VW Golf automobilių vairuotojai nesugebėjo aplenkti pirmąją vietą užėmusio Arlando Padleckio vairuojančio Peugeot 205. Ir šioje klasėje tik po trečiojo važiavimo paaiškėjo nugalėtojas. Augustinas Baltramiejūnas po trečiojo važiavimo (1 min 2,07 sek.) isiveržė į pirmają vietą turėdamas persvarą prieš Arlandą, kurio antrojo važiavimo rezultatas buvo truputi blogesnis (1 min 2,77 sek.). tačiau Arlandas turėjo dar vieną įskaitinį važiavimą, kuri atliko be priekaištų įveikdamas trasą per 1 min 1,43 sek.
Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės

Pajūrio Slalomas 2013 - Taisyklės (Anglų kalba)

IV-etapo rezultatai
Bendri trijų etapų rezultatai
Paskelbta: 2013.08.19
Taškai


FWD


Po trijų etapų lyderio pozicijos neužleido Linas Kirklys, 3 etape užėmęs 4 vietą. Tačiau pirmąją vietą užėmęs Benediktas Bočkus priartėjo sumažindamas persvarą iki 2 taškų. Iš antros į trečiąją vietą nusileido Robertas Sidabras su 13 įskaitinių taškų. Jam šis etapas nebuvo sėkmingas, nes negavo nei vieno įskaitinio taško. FWD klasėje taškų suvestinėje iš 7 vietos į 4 vietą pakilo Aurimas Kučinskas, kuris III etape užėme 3 vietą. Algirdas Anužis užima 5 vietą, kuris taip pat gali kovoti dėl prizinės vietos bendroje FWD įskaitoje.RWD


Labai idomi kova vyko RWD klasėje, kurių rezultatai lėmė pasikeitimus bendroje įskaitoje. Iš antros vietos į pirmąją pakilo Marius Norvilas, kuris III etape užėme 4 vietą. Iš trečios vietos į antrąja pakilo Rokas Lindenis. Iš lyderio pozicijos Andrius Šidlauskas, negavęs įskaitinių taškų, nusmuko į 5 vietą. Net 3 sportininkai dalijasi 3-5 vietas, bet geriausiai III etape pasirodęs Kęstas Freimonas pakilo į trečiąją vietą.4x4


3 etape „4x4“ klasėje greičiausias buvo Kęstutis Klimas. Antras liko Vidmantas Patlaba atstovaujantis Kauno miestą. Po trečiojo etapo išaiškėjo ir „4x4“ klasės lyderis bendroje įskaitoje. Tai Edgaras Mikniūnas, kuris 3 etape užėmė 3 vietą. Antra – trečia vietomis dalijasi Kęstutis Klimas ir Karolis Norkus.Moterys


Bendroje įskaitoje Moterų klasėje lyderio pozicijų neapleidžia Monika Žuklytė važiuojanti su Nissan Micra, kuris po trečiojo etapo dar labiau atitrūko nuo artimiausios varžovės Sabinos Andrijauskaitės. Monika pirmąjame važiavime abi trasas neįvykdė, tačiau susikaupusi antro važiavimo metu iškovojo antrąją vietą. Sabinai važiuojančiai su Honda civic nebuvo tokios sėkmingos. Rezultatų suvestinėje Sabina atsiliko 10 sekundžiu nuo antroje vietoje likusios Monikos Žuklytės. Trečiajame etape moterų klasėje geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei, kuri važiavo su BMW. 4 vietą užėmė Asta Jasaitė iš Vilniaus, važiuojanti su Mazda 323.Jaunimas


Jaunimo klasėje taip pat verda kova. 13 metų Augustinas Baltramiejūnas III etape užėmęs 1 vietą dar labiau priartėjo prie varžybų lyderio Arlando Padleckio, kuriam 16 metų. Arlandas 3 sekundėmis atsiliko nuo pirmoje vietoje likusio Augustino ir bendroje įskaitoje turėdamas 28 taškus išsaugojo lyderio poziciją. Trečiąją vietą užėmė Dominykas Serapinas važiuojantis su Volswagen Golf. Nuoširdžiai sveikiname jauniausią III etapo dalyvį Jogailą Baltramiejūną, kuriam tik 8 metai. Visi sutiksime, kad buvo labai įdomu stebėti kaip važiuoja Jogaila.Bendra įskaita


Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas