"Pajūrio Slalomas - 2015" VI-asis etapas
Paskelbta: 2015.10.15
Naujiena ruošiama...

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės

Taškų suvestinė

Rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2015" V-asis etapas
Paskelbta: 2015.09.19
2015 m. spalio 4 d. įvyko „Pajūrio slalomo“ 5-asis etapas, kuriame susirinko per 70 automobilių slalomo entuziastų. Varžybose kaip visada galėjo dalyvauti ir megėjai ir profesionalai. Trumpai apžvelgsime rezultatus iš Kretingoje vykusių varžybų.
Priekiu varomų automobilių klasėje lyderio poziciją išlaikė Benediktas Bočkus su Honda CRX (Klaipėda). Sportininkas buvo greičiausias trasą įveikdamas per 52,54 sek. Sportininkas šį rezultatą parodė trečiuoju važiavimu. Antroji vieta atiteko Mindaugui Šimkui iš Gargždų – 53 sek. Ant prizininkų pakylos „Pajūrio slalomo“ varžybose pirmą kartą užlipo svečias iš Latvijos Miks Kenavs (53,91 sek.). Sportininkas iš ties rodė profesionalus vairavimo įgūdžius vairuodamas VW Golf.
Keturių varomų automobilių klasėje nugalėtojas paaiškėjo paskutiniais važiavimais. Šia proga pasinaudojo Jonas Valaitis. Didžiulę patirtį turintis vairuotojas sugebėjo susikaupti ir paskutinis važiavęs iš šios klasės sugebėjo pagerinti ne tik savo bet ir visų savo priešininkų rezultatą, trasą įveikdamas per 51,78 sek. Antrąja vieta tenkinosi sportininkas iš Skuodo Petras Kaniava (52,66 sek.). Vladimiras Šidlovskis užėmė 3 vietą (54,46 sek.).
Galu varomu automobilių klasėje susirinko 16 sportininkų iš visos vakarų Lietuvos. Matėme sportininkus iš Neringos, Palangos, Šilutės, Kretingos, Plungės ir kitų miestų. Ir šioje klasėje nestigo staigmenų. Trečiuoju važiavimu net keturis kartus keitėsi varžybų lyderiai. Pirmasis į šios klasės lyderių poziciją prasibrovė Robertas Galdikas. Tačiau po jo net trys sportininkai vienas po kito gerino trasos įveikto laiką, o Robertui beliko tenkintis 5-ąja vieta. Ketvirtas liko Mindaugas Norkus iš Klaipėdos. O nugalėtojai išsidėstė taip – Tadas Meškys, III vieta (54,99 sek.), Sportininkas taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakylos. II vieta - Karolis Norkus iš Klaipėdos (53,89 sek.). Čempiono vardas šioje klasėje atiteko Kęstui Freimonui iš Mažeikių (52,31 sek.).
Moterų klasėje šį kartą susirinko 6 pajėgios sportininkės. Šioje klasėje visada vyksta įnirtinga kova iki paskutinės minutės. Nugalėtoja paaiškėjo tik trečiuoju važiavimu. Greičiausia buvo Aina Jančiauskienė (56,97 sek.). Paskutiniu važiavimu Angė Norkienė dar turėjo progą pagerinti Ainos rezultatą, tačiau sportininkės skyrė tik 0,03 sek. dalis ir Agnė turėjo džiaugtis antrąja vieta. Moterų klasėje staigmeną parodė Lina Petrauskaitė, kuri taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakilos iškovojusi trečiąją vietą 958,59 sek.).
Daugiausiai dalyvių subūrė sportininkus „Laisvoje“ klasėje., kurioje galėjo varžytis vis norintys nepriklausomai nuo transporto priemonės tipo. Greičiausias buvo kartingo vairuotojas Leandras Stulpinas (49 sek.). II-oji vieta – Benediktas Bočkus (51,01 sek.). III-oji vieta Karolis Norkus (51,72 sek.).
Jaunimo klasėje čempionatas tapo Paulius Lengvinas iš Klaipėdos. Jaunas, 16 metų sportininkas rodė labai gerus automobilio valdymo įgūdžius. Trasą įveikias greičiausiai, per 1 min. 2 sek. Sportininkas taip pat varžėsi ir „Laisvoje“ klasėje ir užėmė garbingą 19 vietą tarp 33 užsiregistravusių sportininkų.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškai po 5-ojo etapo

"Pajūrio Slalomas - 2015" IV-asis "GARANT GROUP" taurės etapas
Paskelbta: 2015.08.07
Visiems norime padėkoti už puikią nuotaiką „Pajūrio slalomo “ IV-tojo etapo varžybose. Didžiulis greitis ir adrenalinas sukvietė ne tik dalyvius, bet ir priviliojo nemažą būrį automobilių sportu besižavinčių žiūrovų stebėti pačias geriausias kovas. Trumpai apžvelgsime 2015 rugpjūčio 23 d. įvykusias varžybas Komunarų gatvėje.

Daug intrigų įvyko varžybose, o apie jas pradėsime nuo Moterų klasės. Kaip visada šioje klasėje susirenka puikiai nusiteikusios moterys norinčios pakovoti dėl čempionės vardo. Iš septinių sportininkių geriausiai sekėsi Toyota GT86 vairuotojai Agnei Norkienei. Sportininkė trečiuoju važiavimu susikaupė, važiavo agresyviai ir trąsą įveikė greičiausiai – 52.86 sek. Antroji liko Gabrielė Aleksynaitė su Honda CRX, sportininkė taip pat gerino savo rezultatą trečiuoju važiavimu 53.92 sek. Dėl trečios vietos vyko įdomi kova, po kurios į prizininkų gretas grįžta Monika Žuklytė su Nissan Almera. Prasidėjus trečiajam važiavimui Monika buvo praradusi savo poziciją ir su 56.10 rezultatu Aina Jančiauskienė pakilo į trečiąją vietą, tačiau Monika nepasidavė ir trečiuoju važiavimu dar karteli gerino savo rezultatą ir aplenkė Aina Jančiauskienę, atvažiavusi per 55.13 sek.

FWD (priekiu varomų automobilių klasė) klasėje ir vėl greičiausias buvo Benediktas Bočkus. Šiais metais klaipėdietis skina pergales vieną po kitos. IV-tajame etape Benediktas įrodė, kad trečiasis įskaitinis važiavimas gali būti lemiamas. Žinoma, Sportininkas buvo vienas pirmųjų užsiregistravusių varžybose, todėl startuojant FWD klasėje jis turėjo techninį pranašumą prieš antroje vietoje likusį Jordaną Dirgėlą. Jordanui trečiuoju važiavimu nepagerinus savo geriausio rezultato (49.82 sek.), Benediktui reikėjo tik susikaupti ir keliomis šimtosiomis sekunės dalimis pagerinti savo rezultatą. Prieš trečiąjį važiavimą Benediktas atsiliko tik 0.05 sek. dalimi (49.87 sek.), o po 3-ojo važiavimo Benediktas šventė pergalę FWD klasėje su geriausiu laiku 49.64 sek.
Šį kartą staigmena ir trečiojoje vietoje. Po ilgos pertraukos ant prizininkų pakilos užlipo Edgaras Liepa. Jo geriausias laikas 50.12 sek. Taip pat verta paminėti, kad kolkas šiais metais sunkiai sekasi ketvirtoje vietoje likusiam Linui Kirkliui. Galime tik spėlioti, kad atnaujinęs savo automobilį sportininkas dar „nesusidraugavo“ su juo.

RWD klasėje antruoju važiavimu geriausią laiką parodė Andrius Agafonovas. Trečiuoju važiavimu niekam nepavyko pagerinti jo rezultato: 50.39 sek. Arčiausiai pergalės buvo Karolis Norkus, kuris trečiuoju važiavimu parodė 50.67 sek. rezultatą. Kaip visada puikiai pasiruošusiam Andriui Tažiui šį kartą pakišo koją techninė baudą. Sportininkas trečiuoju važiavimu sugebėjo parodyti puikų rezultatą, tačiau finišavo ne pagal taisyklės, t.y. neįvykdė „bazės“. Jo rezultatas 48.69 sek. ir plius 10 sek. bauda. Sportininkas tenkinosi trečiąja vieta rezultatu parodytu pirmuoju važiavimu 50.82.
Jaunimo klasė
Pirmą kartą dalyvaujantis Paulius Lengvinas „Pajūrio slalomo“ varžybose buvo nepralenkiamas. Be klaidų važiavęs jaunasis sportininkas su kiekvienu važiavimu gerino savo rezultatus. O paskutinių važiavimų trąsą įveikė per 56.00 sek. Antrą vietą užėmė jaunoji sportininkė iš Jonavos Jonė Aleksynaitė. Trečiuoju važiavimu sportininkė trumpam buvo įsiveržusi į priekį pasiekusį 58.36 sek. rezultatą, tačiau jau minėtas Paulius sugebėjo ją aplenkti. Trečioji vieta atiteko Dominykui Serapinui – 1min. 03.73 sek. (Klaipėda).

4x4 klasė.
Pirmoji vieta – Vladimiras Šidlovskis (Gargždai). Geriausias laikas parodytas pirmuoju važiavimu – 52.91 sek. Visi kiti važiavimai šiam sportininkui buvo su baudos taškais. Antroji vieta atiteko Andriui Sadauskui, kuris šį kartą važiavo su kitu automobiliu, nei įprastai. Geriausią laiką sportininkas parodė trečiuoju važiavimu – 56.97 sek.

„Laisva“ klasė.
Staigmena visiems kurie užsiregistravo „Laisvoje“ klasėje – visi dalyviai gavo teisę važiuoti ketvirtąjį įskaitinį važiavimą. Visiems nenuostabu, kad pirmoji vieta atiteko kartingo vairuotojui Leandrui Stulpinui. Profesionalus sportininkas su nepralenkiamu kartingu greičiausiai trąsą įveikė antruoju važiavimu 43.88 sek. Antroji vieta atiteko Andriui Tažiui su BMW M3. Sportininkas šioje klasėje sugebėjo trąsą įveikti be klaidų parodydamas iš ties įspūdingą rezultatą – 48.59 sek. Trečiąją vietą užėmė didžiulę patirtį turintis sportininkas Jordanas Dirgėla su Renault Clio. Sportininkas ketvirtuoju važiavimu pagerino savo rezultatą – 49.16 sek. o Tai reiškia, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose intriga išlieka iki paskutinės sekundės. Dėl to džiaugiamės už visus ir linkime gerų startų ateinančiose varžybose.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Rezultatai
Taškų suvestinė


"Pajūrio Slalomas - 2015" III-asis "Express pizza" taurės etapas
Paskelbta: 2015.06.24
Naujiena ruošiama.....
Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškų suvestinė po 3 etapų
"Pajūrio Slalomas - 2015" II-asis "Voucher bank TAXI" taurės etapas
Paskelbta: 2015.05.05
Viena iš „Pajūrio slalomo“ staigmenų – didesnis susidomėjimas 4x4 klasėje. Šį kartą sulaukėme gražių lenktyvių tarp 5 šios klasės atstovų iš Šiaulių, Vilniaus, Šiaulėnų, Šukaičių ir žinoma Klaipėdos. I-ąją vietą iškovojo Jonas Valaitis su Subaru Impresa (Šūkaičiai) 1 min 2 sek.Bendroje įskaitoje tai šeštas pagal gerumą parodytas rezultatas.
II-oji viweta atitetko Sergej Pavlov 1 min. 2 sek. (Klaipėda).
III-oji vieta – Nerijus Petrauskis 1 min 3 sek.


Moterų klasėje varžėsi 6 sportininkės. Visos prizinės vietos paaiškėjo paskutiniuoju važiavimu. Taip sportininkės vis gerino ir gerino savo rezultatus. Greičiuasia buvo Aina Jančiauskienė: 1 min 9 sek. Įdoimu tai, kad Aina šį rezultatą pagerino pačio paskutinio važiavimo metų.
II-oji vieta – Agnė Ruzaitytė 1:10:16. III-oji vieta – Gabrielė Aleksynaitė (kaunas) 1:10:48

Laisva Klasė
Prasidėjus šios klasės varžyboms išanksto buvo aiškus lyderis. Tris kartus gerinęs rezultatus ir nepraliankiamas buvo Leandras Stulpinas su kartingu. Geriausias laikas: 55 sekundės. Antra šioje klasėje liko Linas Kirklys: 1:01:24. Trečias – Karolis Norkus su Toyota GT: - 1:02:41

FWD klasė
Įdomioji statistika – šioje klasėje padarytos 34 klaidos visų varžybų metu. Tai sudarė vidutiniškai 1,2 klaidos vienam lenktynininkui. Nė vienos klaidos nepadaręs ir pats greičiausias buvo Benediktas Bočkus (Klaipėda) – 1:02:09.. Mindaugas Bumblys liko antroje vietoje su rezultatu – 1:02:12. Tai yra tik keturių šimtujų sekundės skirtumas tarp geriausių. Trečioji vieta – Linas Kirklys – 1:02:17. Visi šie prizininkai atstovauja Klaipėdos miestą. Ketvirtoji vieta atiteko Robertui Sidabrui iš Mažeikių – 1:02:94. Vidutinistrąsos įveikimo laikas šioje klasėje: 1 min 8 sek.

RWD klasė.
Didžiausia staigmena šiame etape – Andrius Tažys su BMW M3 (Klaipėda). Pats greičiausias trąsos įveikimo laikas – 1:01:47. Bendroje įskaitoje šis sportininkas gavo daugiausiai įskaitinių taškų.
O Karolis Norkus su Toyota GT užėme antrąją vietą – 1:02:24. Kęstas Freimonas iš Mažeikių užėmė III-ąją vietą – 1:04:53.
Įdomioji statistika. Šioje klasėje padarytos 29 klaidos. Taui sudarė 1,3 klaidos vienam sportininkui. Žinoma Sunkiausiai sekėsi Edgarui Martin, kuris nesugebėjo parodytį įskaitinį rezultatą. Vieni galėjo traktuoti, kaip gražų jo kaip vairuotojo pasivažinėjimą, o kiti tai pavadintu jaunatvišku kvailumu. O mes tikimės, kad šis sportininkas sugebės suvaldytį automobilį kitose „Pajūrio slalomo“ varžybose, kurios planuojamos Liepos mėnesio pradžioje.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
TRASOS SCHEMA

Rezultatai
Taškų suvestinė po 2-ojo etapo


"Pajūrio Slalomas - 2015" I-asis "Dujumeistas.lt" taurės etapas
Paskelbta: 2015.03.24
Iššukiai 2015 m. “Pajūrio Slalomo“ I-ajame etape
Šiemet I-asis „Pajurio Slalomo“ etapas džiugina dideliu sportininkų susidomėjimu ir entuziazmu. Ypatingai džiaugiamės sportininkų tobulėjimu ir noru ne tik nugalėti, bet ir pagerinti savo asmeninius rezultatus.
4x4 automobilių klasėje susirinko net 7 dalyviai ir visi iš skirtingų miestų ir miestelių. Geriausiai sekėsi Jonui Valaičiui iš Šukaičių. Sportininkas su Subaru Impreza buvo greičiausias 1:10:61min. Vos puse sekundės nuo jo atsiliko sportininkas iš Klaipėdos, Sergej Pavlov – 1:11:11min., taip pat su Subaru Impreza. Trečioji vieta atiteko Dariui Najuliui vairuojančiam Audi A4. Jo geriausias laikas parodytas trečiuoju važiavimu: 1:11:92.
FWD užsiregistravo 30 dalyvių, 11 iš šių sportininkų nepadarė nei vienos klaidos (36,67 %). Labiausiai sekėsi Jordanui Dirgėlai iš Gargždų. Trečio važiavimo metu su Renault Clio sportininkas parodė geriausią rezultatą FWD klasėje ir trasą įveikė per 1:04:25 min. Vicečempionu tapo praėjusių metų greičiausias „Pajūrio Slalomo“ dalyvis Benediktas Bočkus, jo rezultatas 1:05:63 min.. Trečias liko Linas Kirklys – 1:06:76min.. Nuo trečios vietos nedaug atsiliko Mindaugas Šimkus – 1:07:46min..

RWD klasėje vyko atkakli ir intriguojanti kova. Šioje klasėje buvo 24 dalyviai iš kurių 9 nepadarė nei vienos klaidos (37,5 %) Prizines vietas užėmusių dalyvių laikas skyrėsi tik dešimtosiomis sekundės dalimis, todėl įtampa buvo išlaikyta iki paskutinės akimirkos. I-oji vieta atiteko sportininkui iš Šilutės Andriui Agafonovui su Mazda MX-5, antruoju važiavimu jo geriausias laikas 1:11:29 min.. II-ą vietą užėmė Kęstutis Freimonas iš Mažeikių su BMW, trasą įveikęs per 1:11:43 min.. III-ias liko klaipėdietis Tomas Benetis – 1:11:53 min..

Moterų klasėje netikėtumų buvo dar daugiau. Užsiregistravo net 10 dalyvių, tačiau jau pačioje varžybų pradžioje, dėl automobilio gedimo iš kovos pasitraukė 2 dalyvės. 3 sportininkės nepadarė nei vienos klaidos. Greičiausiai per 1:17:17 trečiuoju bandymu atvažiavo Agnė Ruzaitytė su Toyota GT86. Vos viena šimtąją sekundės nuo pirmosios vietos atsiliko Viktorija Montvydaitė – 1:17:18. Trečioji vieta atiteko taip pat labai gerai pasirodžiusiai ir nedaug atsilikusiai Ainai Jančiauskienei, jos laikas 1:17:87.

2015 m. naujiena “Pajūrio slalomo“ varžybose laisva klasė, kurioje gali dalyvauti bet kokios transporto priemonės. I-oji vieta atiteko išskirtinės transporto priemonės – kartingo – vairuotojui Leandrui Stulpinui įveikusiam trasą per 1:00:09 min. Kaip ir FWD, laisvoje klasėje vicečempionu tapo Benediktas Bočkus (1:05:57 min.). Trečias šioje klasėje liko Jordanas Dirgėla (1:05:71).
Džiaugiamės tokia dalyvių gausa ir linkime sėkmės startuojant kituose etapuose.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

REZULTATAI
"Pajūrio Slalomas - 2014" V-asis "AJP Hobi" taurės etapas
Paskelbta: 2014.09.28
„Pajūrio slalomo“ V-asis etapas „AJP Hobi“ taurei ir visų metų bendrosios įskaitos UAB Raivinta“ apdovanojimai baigėsi praėjusi sekmadieni spalio 12 d. Klaipėdoje.
Lietingas oras nesutrukdė puikiai praleisti laiką svečiams ir dalyviams iš visos Lietuvos. Paskutiniame etape sulaukėme dalyvių iš įvairiausių miestų - Vilniaus, Kauno, Tauragės, Mažeikių, Šilutės, žinoma iš Klaipėdos ir kitų lietuvos miestų.
Uostamiestyje susirinko daugiau nei 60 įvairaus amžiaus vyrų ir moterų pasigalinėti slalomo varžybose.

Įdomiausia varžybų staigmena neabejotinai atitenka Karoliui Gedgaudui, kuris Pajūrio slalomo“ V-ajam etapui pasiruošė maksimaliai dalyvaudamas visuose įmanomose kategorijose - FWD, RWD, 4x4. Varžytis su priešininkais skirtingose klasėse Karoliui sekėsi iš ties labai gerai.
Bus idomu sužinoti asmeniškai iš Karoliui kaip jam sekėsi ruoštis varžyboms, o dabar trumpai jus supažindinsime su V-ojo etapo rezultatais.
FWD (priekiu varomi automobiliai) klasėje Karolis Gedgaudas užėmė II-ąją vietą trąsą įveikiąs per 1 min. 5,89 sek. Šioje klasėje geriau sekėsi Jordanui Dirgėlai, kuris įsiveržė į pirmąją vietą po paskutiniojo važiavimo su rezultatu 1 min 4,63 sek. Jordanas tapo greičiausiu V-ojo etapo lenktyninku. Benediktui Bočkui, kuriam trečiasis važiavimas taip pat buvo sėkmingas, atiteko trečioji vieta (1 min. 5,90 sek.). Ketvirtoji vieta atiteko Robertui Sidabrui iš Mažeikių (1 min. 7,69 sek.).

RWD (galu varomi automobiliai) klasėje pasikartojo situacija Karoliui Gedgaudui. Šioje klasėje paskutinis trečiajame važiavime važiavo Andrius Agafonovas, kuris ir sugebėjo aplenkti Karoli Gedgaudą. Pastarojo geriausias laikas parodytas antruoju važiavimu 1 min 9,03 sek. O Andriaus geriausias laikas 1 min. 8,75 sek. Trečioji vieta atiteko „Pajūrio slalomo“ naujokui iš Tauragės Donatui Krasauskui su VAZ automobiliu ( 1min. 9,96 sek.). Donato kompanionas važiavęs su tuo pačiu automobiliu užėmė ketvirtąją vietą 1 min. 10,64 sek.

4x4 klasėje dalyvavęs Karolis Gedgaudas buvo nepralenkiamas ir jam atiteko čempiono vardas šioje klasėje. Važiuodamas su Subaru Impreza sportininkas greičiausiai trąsą įveikė paskutiniuoju bandymu 1 min. 7,49 sek. Kaip niekad daug sportininkų sulaukusi klasė turėjo labai didelę konkurenciją. Kazimieras Bružas tapo šios klasės vicečiampionu, geriausią laiką užfiksavęs trečiuoju važiavimu 1 min. 9,88 sek. Trečioji vieta su rezultatu 1 min. 11,15 sek. atiteko Jonui Valaičiui taip pat su Subaru Impreza.

Moterų klasė.
Arši kova tarp moterų virė nuo pat pirmųjų „Pajūrio slalomo“ varžybų. Jau nebenustebinsime žiūrovų, kai į slalomo varžybas atvyksta dmažiausiai 9 sportininkės. Žinoma, labai malonu matyti moterys besivaržančias ir su didžiuliu entuziazmų kovojančias dėl prizinių vietų.
V-ajame etape ir vėl nepralenkiama tapo Gabrielė Aleksynaitė iš Kauno. Jos geriausias laikas 1 min. 9,22 sek. Įdomu pranešti tai, kad Gabrielė bendroje įskaitoje, iš visų dalyvavusių sportininkų užėmė 11-tą vietą. O dalyvaujančių buvo daugiau nei 60 iš visos Lietuvos. Vicečiampionė šioje klasėje tapo Gabrielės sesė Jonė, kurios geriausias parodytas laikas antruoju važiavimu 1 min. 14,33 sek. Trečiąją vietą užėmė viena iš „Pajūrio slalomo“ lyderių Viktroija Montvydaitė ( 1 min. 14,91 sek.). Ir tik 5 šimtosiomis sekundės dalimis nuo viktorijos atsiliko Aina Jančiauskienė su Honda CRX (1 min. 14,96 sek.)

Jaunimo klasė. I vieta kaip visada atiteko Arlandui Padleckiui iš Mosėdžio - 1 min. 13,58 sek.. Šį kartą Arlandas važiavo su Peugeot 205. Visiems turėtų iškilti klausimas, o su kokiu automobiliu Arlandas pradės varžybas kitais metais. Svarbu, todėl, kad Arlandui šie metai paskutiniai, kai jis varžosi Jaunimo klasėje. O nuo kitų metų sportininkas turės akistatą vyrų klasėje. Ar taip bus RWD ar FWD sužinosime tik kitais metais. II-oji vieta atiteko Jonei Aleksynaitei iš Kauno. Šioje klasėje sportininkė trąsą įveikė 1 min. 15,59 sek. Trečias liko Dominykas Serapinas su Honda Civic - 1 min. 18,64 sekPajūrio Slalomas 2014 - Taisyklės
TRASOS SCHEMA
Rezultatai
Taškai
Suvestinė po V-ojo etapo

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas