"Pajūrio Slalomas - 2016" II-asis SADEG MOTORSPORT taurės etapas
Paskelbta: 2016.04.20Naujiena bus paskelbta 2016.05.**...


• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Taškai po 2-ojo etapo

• Rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2016" I-asis "KPMRC AUTODROMO" taurės etapas
Paskelbta: 2016.03.21„Pajūrio slalomas“ balandžio 10 d. pradėjo naująjį 2016 metų sezoną ir tai padarė su dideliu greičiu ir azartu.
Už tai esame labai dėkingi Autodromas/ VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrui. Puiki vieta norintiems mokytis vairuoti ir profesionalams norintiems išbandyti savo vairavimo įgūdžius.
Vyr. teisėjo Aurimo Kučinsko teigimu I-ojo etapo dalyvių atsiliepimai džiugina mus ir skatina tobulėti. Dabar norime pasidalinti varžybų rezultatais.
Pirmosios varžybos prasidėjo su truputi pakoreguotomis taisyklėmis. Išaiškinant greičiausius slalomo dalyvius iš trijų galimų važiavimų fiksuojami du įskaitiniai važiavimai (iki šiol buvo registruojamas greičiausias važiavimas). Taigi galutiniai rezultatai susidaro iš dviejų greičiausių važiavimų.

Klaipėdos autodrome varžybas pradėjo „Laisvos“ klasės dalyviai. Primename, kad šioje klasėje gali dalyvauti su bet kokia transporto priemone. Greičiausias šioje klasėje buvo Leandras Stulpinas vairuojantis kartingą. Susumuojant dviejų greičiausių važiavimų rezultatus (2 min. 10 sek.) Leandras ženkliai pralenkė artimiausią varžovą Jordaną Dirgėlą su Renault Clio (2 min. 26,37 sek.). Po antrojo važiavimo Jordanui nuvertus kugelį iškilo pavojus prarasti antros vietos titulą. Todėl viskas sprendėsi trečiuoju važiavimu tarp Jordano Dirgėlos ir Jono Valaičio. Šią kovą tarp dviejų patyrusių sportininkų Laimėjo Jordanas. O Jonas Valaitis su rezultatu 2 min. 26,50 sek. Tenkinosi trečiąją vieta.


4x4“ klasėje apdovanojimai išvešti iš Klaipėdos. Trečiąją vietą užėmė Petras Kaniava iš Skuodo. Sportininko įskaitiniai važiavimai užskaityti pirmuoju ir trečiuoju bandymu, viso 2 min. 39 sek. rezultatas. Antruoju ir trečiuoju bandymu gerindamas asmeninį rezultatą Vladimiras Šidlovskis iš Gargždų užėmė antrąją vietą (2 min. 31 sek.). Nepralenkiamas „Autodrome“ keturių ratų varomų automobilių klasėje buvo Jonas Valaitis su Subaru Impreza (Šukaičiai). Sportininkas jau pirmuoju bandymu parodė, kad yra vienas geriausių šioje klasėje. Bendras Jono reultatas 2 min. 25 sek. O mes linkime ir kitiems sportininkams sėkmės ir gerėjančių rezultatų kitose „Pajūrio slalomo“ varžybose.Moterų“ klasėje nepralenkiama Viktorija Montvydaitė, galutinis rezultatas jei suteikė 17 sekundžių persvarą prieš artimiausią varžovę. Lina Petrauskaitė užėmė II vietą reultatu 2 min. 50 sek. Šių metų staigmena „Pajūrio slalom“ varžybose Gintarė Gegieckaitė. Sportininkė galutinėje įskaitoje sugebėjo 0,25 sekundės dalimi aplenkė Moniką Žuklytę (2 min. 52,43 sek.), ir su rezutatu 2 min. 52,18 sek. užėmė trečiają vietą. Giedrė Kuprienė važiavo be klaidų, tačiau jei nepavyko prasibrauti į prizininkus. Sportininkės rezultatas labai artimas trečios vietos laimėtojai: 2 min. 52,94 sek. Puikios kovos vyko tarp moterų ir tikime, kad kitame etape susirinks dar daugiau moterų su didžiuliu azartu pasivaržyti.


Jaunimo klasėje kaip niekada daug dalyvių. Net 8 jaunieji sportininkai susirinko Autodrome pasivaržyti tarpusavyje. Geriausiai sekėsi Pauliui Lengvinui su Subaru Forester (2 min. 46sek.) Antroji vieta iškeliavo į Palangą, Modesto Ramanausko garbei. Jo galutinis rezultatas 2 min. 53 sek. Trečiąją vietą Dominykas Serapinas iškovojo vairuodamas kitą automobile nei įprastai. Šiam sportininkui BMW 316 garantavo 2 min. 57 sek. rezultatą.

Įnirtinga kova vyko tarp sportininkų vairuojančių priekinių ratų varomus automobilius. Po pirmųjų dviejų važiavimų paaiškėjo lyderis, kurį aplenkti trečiuoju važiavimu tapo labai sunku. Tai Jordanas Dirgėla, kuris trečiuoju važiavimu dar kartą gerino savo asmeninį reultatą ir tapo FWD klasės čempionu. Tačiau varžovai su didžiuliu adrenalinu varžėsi dėl likusių dviejų prizinių vietų. Antrą – ketvirtą vietas užėmusių sportininkų galutinis rezultatą skyrė tik 0,3 sekundės dalis. Vis dėl to nepriekaištinga laiko matavimo įranga leido išaiškinti vicečempioną – Vygantas Januškis su rezultatu 2 min. 28,11 sek. Trečioji vieta atiteko Edvinui Petreikiui (2 min. 28,15 sek.). Labiausiai nepasisekė Tomui Rimkui iš Telšių raj. Sportininkas trečiuoju važiavimu turėjo progą pagerinti savo rezultatą, tačiau automobilio gedimas likus vos trims posūkiams iki finišo, numetė sportininką į ketvirtąją vietą (2 min. 28,39 sek.).

Galu varomų automobilių klasėje (RWD) Pirmoji vieta atiteko Kęstui Freimonui iš Mažeikių, nors sportininko rezultatas po trečiojo važavimo pablogėjo, galutinėje įskaitoje susumuotas 2 min. 31 sek. rezultatas. Andrius Agafonovas turėjo puikią progą nugalėti šioje klasėje, tačiau apmaudi klaida antruoju važiavimu sugadino bendrą rezultatą ( 2 min. 34 sek.). Sportininkas neįvykdė „bazę“, t.y. finišavo ne pagal taisykles ir užsidirbo 10 sek. baudą. Ši klaida, lėmė tai, kad sportininkui liko ginti antrąją vietą nuo artimiausio persekiotojo. Tadas Meškys su 2 min. 35,06 sek. rezultatu užėmė trečiąją vietą. Remigijus Kasmauskas taip pat turėjo progą užlipti ant prizininkų pakylos, tačiau trečiuoju važiavimu gautos 10 sek. bauda, nustūmė sportininką į ketvirtąją vietą.

Nuotraukas iš varžybų galite pamatyti „Pajūrio slalomo“ FB puslapyje.

O mes labiausiai dėkojame Autodromui už puikią dieną varžyboms


• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Trasos schema (jpg)

• Rezultatai
2016 sezono pradžia
Paskelbta: 2016.02.21
Pajūrio slalomas“ – gilias tradicijas turinčios automobilių slalomo pirmenybės, organizuojamos jau nuo 2013 m. Išlaikomos tradicijos ir nuolat ieškomos naujos galimybės automobilių sporto entuziastų lūkesčiams patenkinti. Varžybos organizuojamos įvairiose vietose, su tikslu, kad varžybų dalyviai išbandytų savo jėgas įvairiomis sąlygomis. Džiaugiamės visais dalyviais, kurie susirenka 6 kartus metuose ir išbando savo jėgas įvairiose slalomo trasose.
Greičiausiems „Pajūrio slalomo “dalyviams steikiamos taurės, diplomai ar kiti rėmėjų prizai. 2015 metų sezone greičiausiu pripažintas Benediktas Bočkus. Beabejo nugalėtojų vardus pelnė ir atskirų klasių sportininkai.

Drąsiai galime sakyti, kad „Pajūrio slalomas“ - tai vienas sėkmingiausių automobilių sporto renginių vakarų Lietuvoje, kuriose susirenka daugiau nei 60 sportininkų iš visos Lietuvos.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės
Pajūrio slalomas - 2016 PAJŪRIO SLALOMO ŽIEMA (Žaibo Žiemos Žaidynės),
Paskelbta: 2016.01.14


Taisyklės

Rezultatai
PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE
Paskelbta: 2015.11.16

PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE Taisyklės
REZULTATAI"Pajūrio Slalomas - 2015" VI-asis etapas
Paskelbta: 2015.10.15
Naujiena ruošiama...

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės

Taškų suvestinė

Rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2015" V-asis etapas
Paskelbta: 2015.09.19
2015 m. spalio 4 d. įvyko „Pajūrio slalomo“ 5-asis etapas, kuriame susirinko per 70 automobilių slalomo entuziastų. Varžybose kaip visada galėjo dalyvauti ir megėjai ir profesionalai. Trumpai apžvelgsime rezultatus iš Kretingoje vykusių varžybų.
Priekiu varomų automobilių klasėje lyderio poziciją išlaikė Benediktas Bočkus su Honda CRX (Klaipėda). Sportininkas buvo greičiausias trasą įveikdamas per 52,54 sek. Sportininkas šį rezultatą parodė trečiuoju važiavimu. Antroji vieta atiteko Mindaugui Šimkui iš Gargždų – 53 sek. Ant prizininkų pakylos „Pajūrio slalomo“ varžybose pirmą kartą užlipo svečias iš Latvijos Miks Kenavs (53,91 sek.). Sportininkas iš ties rodė profesionalus vairavimo įgūdžius vairuodamas VW Golf.
Keturių varomų automobilių klasėje nugalėtojas paaiškėjo paskutiniais važiavimais. Šia proga pasinaudojo Jonas Valaitis. Didžiulę patirtį turintis vairuotojas sugebėjo susikaupti ir paskutinis važiavęs iš šios klasės sugebėjo pagerinti ne tik savo bet ir visų savo priešininkų rezultatą, trasą įveikdamas per 51,78 sek. Antrąja vieta tenkinosi sportininkas iš Skuodo Petras Kaniava (52,66 sek.). Vladimiras Šidlovskis užėmė 3 vietą (54,46 sek.).
Galu varomu automobilių klasėje susirinko 16 sportininkų iš visos vakarų Lietuvos. Matėme sportininkus iš Neringos, Palangos, Šilutės, Kretingos, Plungės ir kitų miestų. Ir šioje klasėje nestigo staigmenų. Trečiuoju važiavimu net keturis kartus keitėsi varžybų lyderiai. Pirmasis į šios klasės lyderių poziciją prasibrovė Robertas Galdikas. Tačiau po jo net trys sportininkai vienas po kito gerino trasos įveikto laiką, o Robertui beliko tenkintis 5-ąja vieta. Ketvirtas liko Mindaugas Norkus iš Klaipėdos. O nugalėtojai išsidėstė taip – Tadas Meškys, III vieta (54,99 sek.), Sportininkas taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakylos. II vieta - Karolis Norkus iš Klaipėdos (53,89 sek.). Čempiono vardas šioje klasėje atiteko Kęstui Freimonui iš Mažeikių (52,31 sek.).
Moterų klasėje šį kartą susirinko 6 pajėgios sportininkės. Šioje klasėje visada vyksta įnirtinga kova iki paskutinės minutės. Nugalėtoja paaiškėjo tik trečiuoju važiavimu. Greičiausia buvo Aina Jančiauskienė (56,97 sek.). Paskutiniu važiavimu Angė Norkienė dar turėjo progą pagerinti Ainos rezultatą, tačiau sportininkės skyrė tik 0,03 sek. dalis ir Agnė turėjo džiaugtis antrąja vieta. Moterų klasėje staigmeną parodė Lina Petrauskaitė, kuri taip pat pirmą kartą lipo ant prizininkų pakilos iškovojusi trečiąją vietą 958,59 sek.).
Daugiausiai dalyvių subūrė sportininkus „Laisvoje“ klasėje., kurioje galėjo varžytis vis norintys nepriklausomai nuo transporto priemonės tipo. Greičiausias buvo kartingo vairuotojas Leandras Stulpinas (49 sek.). II-oji vieta – Benediktas Bočkus (51,01 sek.). III-oji vieta Karolis Norkus (51,72 sek.).
Jaunimo klasėje čempionatas tapo Paulius Lengvinas iš Klaipėdos. Jaunas, 16 metų sportininkas rodė labai gerus automobilio valdymo įgūdžius. Trasą įveikias greičiausiai, per 1 min. 2 sek. Sportininkas taip pat varžėsi ir „Laisvoje“ klasėje ir užėmė garbingą 19 vietą tarp 33 užsiregistravusių sportininkų.

Pajūrio Slalomas 2015 - Taisyklės
Trasos schema

Rezultatai
Taškai po 5-ojo etapo

Facebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas