"Pajūrio Slalomas - 2016" IV-asis etapas
Paskelbta: 2016.07.03


Pajūrio slalomo 4-asis etapas prasidėjo neįprastu laiku, tačiau tai varžybas padarė dar įdomesnes, nes greta mūsų vyko ir 1000 km lenktynės Palangoje. Norime jus supažindinti su varžybų rezultatais.
Pirmieji kovas ant asfalto pradėjo „Laisvos“ klasės dalyviai. Šioje klasėje varžėsi didžiausias būrys automobilių sporto entuziastų. Nepralenkiamas šioje klasėje Leandras Stulpinas su kartingu. II-oji vieta atiteko svečiui iš Panevėžio Tadui Petroniui. Sportininkas puikiai valdė savo keturių ratų varomą automobilį Subaru Impreza. Taip pat vertas pagirų ir trečią vietą užėmęs Andrius Sadauskas. Tai geriausias Andriaus pasiektas reultatas „Laisvoje“ klasėje „Pajūrio slalomo“ varžybose. Žinoma puikiai važiavęs Andrius užtikrintai nusipelnė šio apdovanojimo.
Keturių ratų varomų automobilių klasėje lyderiai išliko tie patys. Šioje klasėje susirungė 9 sportininkai, o greičiausias buvo jau minėtas Tadas Petronis iš Panevėžio. Šioje klasėje bendrame rezultate 1 sekundę atsilikęs Andrius Sadauskas su Audi Coupe užėmė antrąją vietą. Igoris Aleksejevič pirmuoju bandymų neįveikęs trąsos nenusiminė ir susikaupęs antruoju ir trečiuoju bandymu įrodė, kad yra vertas prizinės - trečiosios vietos.
Moterų klasėje verta paminėti, kad padaryta labai mažai klaidų, per visus važiavimus užfiksuotos tik trys klaidos. Iš kurių buvo dvi trąsos neįveikimo ir viena klaida – bazės neįvykdimas. Pavyzdingas moterų vairavimas visada sukelia didžiulį norą siekti pergalės. Šiame etape geriausiai sekėsi Viktorijai Montvydaitei. Antroje vietoje likusi Gabrielė Aleksynaitė bendrame rezultate atsiliko tik 0,6 sekunde. Taip pat vyko idomios kovos ir dėl likusios trečiosios vietos. Edita Freimanaitė gražiai greitai suvažiavusi pirmąjį važiavimą, turėjo pranašumą prieš kitas likusias varžoves ir tokį pat rezultatą parodžiusi trečiuoju važiavimu sportininkė užtikrino sau prizinę vietą. Artimiausia varžovė Jonė Aleksynaitė, nors trečiuoju važiavimu buvo greitesnė, tačiau to neužteko ir teko tenkintis 4-ąją vieta.
Jaunimo klasėje staigmenos. Pirmąją vietą iškovojo Julius Mališevičius iš Pakruojo. Šarūnas norvaišas po pirmojo važiavimo buvo lyderis, tačiau šiam jaunajam sportininkui pranašumo išsaugoti nepavyko. Bendrame rezultate Šarunas mažiau nei puse sekundės atsiliko nuo čempiono Juliaus. Panašus skirtumas ir tarp antros ir trečios vietų. Trečioji vieta atiteko Modestui Ramanauskui iš Palangos.
FWD klasėje lyderio pozicijas išlaiko Benediktas Bočkus su Honda CRX. Nuolatos jam ant kulnų lipo Vygantas Januškis (Honda Civic), kuris trečiuoju važiavimu turėjo progą aplenkti Benediktą, bet tuo nepasinaudojo, tačiau užsitikrino sau vicečempiono titulą. Trečias liko Edvinas Petreikis taip pat vairuojantis Honda Civic.
Naujiena RWD klasėje, kurioje susirinko sportininkų turbut iš visos Lietuvos: Mažeikių, Jurbarko, Vilniaus, Kauno, Tauragės, Kretingos, Klaipėdos, taip pat ir iš Palangos. Geriausiai sekėsi „Pajūrio slalomo“ naujokui iš Panevėžio Dariui Jakštoniui. Sportininkas pirmą kartą dalyvaujantis „Pajūrio slalomo“ varžybose parodė užtikrintą pranašumą trąsoje. Neskaitant trąsoje važiavusio kartingo (Vairuotojas Lenadras Stulpinas) Panevėžietis D.Jakštonis parodė patį geriausią laiką (19,99 sek.). Antroji vieta atiteko lenktynininkui iš Mažeikių Kęstui Freimonui. O Eventas Lapienis iš Kauno, bendrame rezultate užsitikrino trečiąją vietą turėdamas 0,1 sekundės pranašumą prieš ketvirtoje vietoje likusį Aidą Valucką.

V-asis Pajūrio slalomo etapas įvyks Rūgpjūčio 28d.
Daugiau informacijos artimiausiu metu.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai po IV-ojo etapo
"Pajūrio Slalomas - 2016" III-asis GARANT GROUP taurės etapas
Paskelbta: 2016.06.05
Birželio 19 d. vyko Pajūrio slalomo 3-is etapas ,,Garant group“ taurei laimėti.
Varžybų vieta viena geriausių visoje Lietuvoje ir turime proga pasidžiaugti visomis akimirkomis iš varžybų, kuriose susirinko didžiulis būris automobilių sporto etuziastų ir žiūrovų. Šešiose skirtingose klasėse kovojo daugiau kaip 60 sportininkų. Norime pasidalinti informacija apie tuos, kuriems šios varžybos sekėsi geriausiai.

Daugiausiai varžovų susirinko „Laisvoje“ klasėje. Nepralenkiami buvo kartingų vairuotojai, kurie išsidalino pirmasiąs 4 vietas. O iš jų geriausiai sekėsi Leandrui Stulpinui, kuriam buvo užfiksuotas geriausias laikas 2 min.14 sek. Antroji vieta atiteko „Pajūrio slalomo“ naujokui Juliui Simaičiui, kuris su savo kartingu parodė antrą geriausią rezultatą 2 min. 18 sek. Trečioji vieta – Arūnas Zajauskas (2 min. 20 sek.).

4 x 4 klasėje po pirmojo važiavimo nė vienos klaidos nepadaręs Vladimiras Šidlovskis (Gargždai) su 1 min. 22 sek. rezultatu įsiveržė į prieki, tačiau sportininkui nepavyko išsaugoti lyderio pozicijos ir teko tenkintis II-ąją vieta. Greičiausias buvo Jonas Valaitis (Šukaičiai), kuris bendrame rezultate net 5 sekundėmis įsiveržė į prieki ir tapo nugalėtoju ( 2 min. 38 sek.). Trečiąją vietą iškovojo Petras Kaniava, Skuodas (2 min. 48 sek.). Sportininkas turėjo ginti savo prizinę vietą nuo artimiausio persekiotojo Emilio Bakanausko (Panevėžys), kuris turėjo progą pagerinti savo rezultatą trečiuoju važiavimu, tačiau dėl automobilio techninio gedimo atsisakė trečiojo važiavimo.

Moterų klasėje šiame etape nepralenkiama buvo Viktorija Montvydaitė vairuojanti BMW M3. Ji nepaliko jokių šansų artimiausioms varžovėms, nes jau po antrojo važiavimo buvo sunku ją aplenkti. Galutiniame rezultate ( 2 min. 43 sek.) Viktorija net 10 sekundžių pranašesnė už antroje vietoje likusią Editą Freimanaitę (2 min. 53sek.). Edita taip pat turėjo kovoti, dėl antrosios vietos ir jai trečiasis važiavimas atnešė didžiulę sėkmę. Pagerinusi asmeninį rezultatą trečiuoju (1 min. 26 sek.) važiavimu ji aplenkė Ainą Jančiauskienę (1 min. 27 sek.), ir nusipelnė antrosios vietos. Aina Jančiauskienė 2 sekundėmis greitesnė už artimiausią varžvovę ir su 2 min. 55 sek. reultatu užėmė trečiąją vietą. Deja Pajūrio slalom II-ojo etapo nugalėtojai Linai Petrauskaitei liko tenkintis ketvirtąją vieta.


Jaunimo klasėje susirinko net 8 jaunieji sportininkai, kurie varžėsi dėl nugalėtojo vardo. Pirmoji vieta sunkiai buvo pasiekiama visiems varžovams, nes pirmuoju važiavimu Paulius Lengvinas parodė, kas šios klasės lyderis. Nepralenkiamas jis buvo ir šiose varžybose. Šio sportininko bendras rezultatas 2 min 51 sek. O antroje vietoje likusiam Šarūnui Norvaišui užfiksuotas 3 min. 1 sek. rezultatas. Trečioje vietoje su 3 min. ir 2 sek. rezultatu liko jaunasis svečias iš Pakruojo Julius Mališevičius. Įvertinus prizininkų važiavimus galime tikėtis, kad Paulius artimoje ateityje turės sau lygių varžovų. Turime tik pasidžiaugti, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose dalyvauja jaunimas. Iš jų gali išaugti aukšto lygio lenktynininkai. Verta paminėti ir Matą Skeizgilą, kuris jau ne pirmą kartą dalyvaują „Pajūrio slalomo“ varžybose. Vos 8 metų sportininkas su didžiuliu užsidegimų dalyvaują varžybose nuo pradžios iki pabaigos. Sportininkas nagrinėjo trasos schema, vykdė pasiruošimo darbus ir puikiai sudalyvavo varžybose, kuriose padarė tik vieną klaidą. Sportininkui buvo apdoanotas jauniausio dalyvio taure.

FWD (priekiu varomu automobiliu klasė) vyko entuziastingos kovos dėl nugalėtojo vardo. Greičiausias šios klasės lenktyninkas Benediktas Bočkus ( 2 min. 36 sek.) Sportininkas nors ir trečiuoju važiavimu (1 min. 18,02 sek.) nepagerino asmeninio rezultato (1 min. 18,88 sek.), tačiau užsitikrino pirmąją vietą. Artimiausią rezultatą parodė Jordanas Dirgėla, 2 min. 37 sek. Tikslesniais duomenimis Jordanas tik 0,5 sekundės dalimis atsiliko nuo Benedikto Bočkaus. O tai reiškia, kad „Pajūrio slalomo“ varžybose vyksta labai energingos kovos su didžiuliu azartų ir užsidegimu. Džiaugemės mūsų sportininkais. Trečioji vieta – staigmena ir mums patiems. Edvinas Petreikis puikiai važiavęs trečiuoju važiavimu pagerino asmeninį rezultatą ir iškovojo prizinę vietą. Edvinas bendrame rezultate (2 min. 39,75 sek.) 0,1 sekundės dalimi buvo greitesnis už ketvirtoje vietoje likusį Vygantą Januškį ( 2 min. 39,88 sek.).

Dar dar dar idomesnės kovos vyko dėl RWD klasės čempiono vardo. Tomas Benetis (Klaipėda) bendrame rezultate užėmė pirmąją vietą. Įdomu tai, kad šiam sportininkui pirmoji vieta atiteko turint vienos šimtosios sekundės dalies pranašumą. Tomo Benečio rezultatas 2 min. 38,02 sek. Antros vietos laimėtojo Tomo Jurevičiaus (Palanga) rezultatas 2 min. 38,03 sek. Trečioji vieta šį kartą atiteko techniškajam Kęstui Freimonui iš Mažeikių (2 min. 40 sek.)

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Rezultatai

• Taškai po III-ojo etapo


"Pajūrio Slalomas - 2016" II-asis SADEG MOTORSPORT taurės etapas
Paskelbta: 2016.04.20Naujiena bus paskelbta 2016.05.**...


• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Taškai po 2-ojo etapo

• Rezultatai
"Pajūrio Slalomas - 2016" I-asis "KPMRC AUTODROMO" taurės etapas
Paskelbta: 2016.03.21„Pajūrio slalomas“ balandžio 10 d. pradėjo naująjį 2016 metų sezoną ir tai padarė su dideliu greičiu ir azartu.
Už tai esame labai dėkingi Autodromas/ VšĮ Klaipėdos profesinio mokymo ir reabilitacijos centrui. Puiki vieta norintiems mokytis vairuoti ir profesionalams norintiems išbandyti savo vairavimo įgūdžius.
Vyr. teisėjo Aurimo Kučinsko teigimu I-ojo etapo dalyvių atsiliepimai džiugina mus ir skatina tobulėti. Dabar norime pasidalinti varžybų rezultatais.
Pirmosios varžybos prasidėjo su truputi pakoreguotomis taisyklėmis. Išaiškinant greičiausius slalomo dalyvius iš trijų galimų važiavimų fiksuojami du įskaitiniai važiavimai (iki šiol buvo registruojamas greičiausias važiavimas). Taigi galutiniai rezultatai susidaro iš dviejų greičiausių važiavimų.

Klaipėdos autodrome varžybas pradėjo „Laisvos“ klasės dalyviai. Primename, kad šioje klasėje gali dalyvauti su bet kokia transporto priemone. Greičiausias šioje klasėje buvo Leandras Stulpinas vairuojantis kartingą. Susumuojant dviejų greičiausių važiavimų rezultatus (2 min. 10 sek.) Leandras ženkliai pralenkė artimiausią varžovą Jordaną Dirgėlą su Renault Clio (2 min. 26,37 sek.). Po antrojo važiavimo Jordanui nuvertus kugelį iškilo pavojus prarasti antros vietos titulą. Todėl viskas sprendėsi trečiuoju važiavimu tarp Jordano Dirgėlos ir Jono Valaičio. Šią kovą tarp dviejų patyrusių sportininkų Laimėjo Jordanas. O Jonas Valaitis su rezultatu 2 min. 26,50 sek. Tenkinosi trečiąją vieta.


4x4“ klasėje apdovanojimai išvešti iš Klaipėdos. Trečiąją vietą užėmė Petras Kaniava iš Skuodo. Sportininko įskaitiniai važiavimai užskaityti pirmuoju ir trečiuoju bandymu, viso 2 min. 39 sek. rezultatas. Antruoju ir trečiuoju bandymu gerindamas asmeninį rezultatą Vladimiras Šidlovskis iš Gargždų užėmė antrąją vietą (2 min. 31 sek.). Nepralenkiamas „Autodrome“ keturių ratų varomų automobilių klasėje buvo Jonas Valaitis su Subaru Impreza (Šukaičiai). Sportininkas jau pirmuoju bandymu parodė, kad yra vienas geriausių šioje klasėje. Bendras Jono reultatas 2 min. 25 sek. O mes linkime ir kitiems sportininkams sėkmės ir gerėjančių rezultatų kitose „Pajūrio slalomo“ varžybose.Moterų“ klasėje nepralenkiama Viktorija Montvydaitė, galutinis rezultatas jei suteikė 17 sekundžių persvarą prieš artimiausią varžovę. Lina Petrauskaitė užėmė II vietą reultatu 2 min. 50 sek. Šių metų staigmena „Pajūrio slalom“ varžybose Gintarė Gegieckaitė. Sportininkė galutinėje įskaitoje sugebėjo 0,25 sekundės dalimi aplenkė Moniką Žuklytę (2 min. 52,43 sek.), ir su rezutatu 2 min. 52,18 sek. užėmė trečiają vietą. Giedrė Kuprienė važiavo be klaidų, tačiau jei nepavyko prasibrauti į prizininkus. Sportininkės rezultatas labai artimas trečios vietos laimėtojai: 2 min. 52,94 sek. Puikios kovos vyko tarp moterų ir tikime, kad kitame etape susirinks dar daugiau moterų su didžiuliu azartu pasivaržyti.


Jaunimo klasėje kaip niekada daug dalyvių. Net 8 jaunieji sportininkai susirinko Autodrome pasivaržyti tarpusavyje. Geriausiai sekėsi Pauliui Lengvinui su Subaru Forester (2 min. 46sek.) Antroji vieta iškeliavo į Palangą, Modesto Ramanausko garbei. Jo galutinis rezultatas 2 min. 53 sek. Trečiąją vietą Dominykas Serapinas iškovojo vairuodamas kitą automobile nei įprastai. Šiam sportininkui BMW 316 garantavo 2 min. 57 sek. rezultatą.

Įnirtinga kova vyko tarp sportininkų vairuojančių priekinių ratų varomus automobilius. Po pirmųjų dviejų važiavimų paaiškėjo lyderis, kurį aplenkti trečiuoju važiavimu tapo labai sunku. Tai Jordanas Dirgėla, kuris trečiuoju važiavimu dar kartą gerino savo asmeninį reultatą ir tapo FWD klasės čempionu. Tačiau varžovai su didžiuliu adrenalinu varžėsi dėl likusių dviejų prizinių vietų. Antrą – ketvirtą vietas užėmusių sportininkų galutinis rezultatą skyrė tik 0,3 sekundės dalis. Vis dėl to nepriekaištinga laiko matavimo įranga leido išaiškinti vicečempioną – Vygantas Januškis su rezultatu 2 min. 28,11 sek. Trečioji vieta atiteko Edvinui Petreikiui (2 min. 28,15 sek.). Labiausiai nepasisekė Tomui Rimkui iš Telšių raj. Sportininkas trečiuoju važiavimu turėjo progą pagerinti savo rezultatą, tačiau automobilio gedimas likus vos trims posūkiams iki finišo, numetė sportininką į ketvirtąją vietą (2 min. 28,39 sek.).

Galu varomų automobilių klasėje (RWD) Pirmoji vieta atiteko Kęstui Freimonui iš Mažeikių, nors sportininko rezultatas po trečiojo važavimo pablogėjo, galutinėje įskaitoje susumuotas 2 min. 31 sek. rezultatas. Andrius Agafonovas turėjo puikią progą nugalėti šioje klasėje, tačiau apmaudi klaida antruoju važiavimu sugadino bendrą rezultatą ( 2 min. 34 sek.). Sportininkas neįvykdė „bazę“, t.y. finišavo ne pagal taisykles ir užsidirbo 10 sek. baudą. Ši klaida, lėmė tai, kad sportininkui liko ginti antrąją vietą nuo artimiausio persekiotojo. Tadas Meškys su 2 min. 35,06 sek. rezultatu užėmė trečiąją vietą. Remigijus Kasmauskas taip pat turėjo progą užlipti ant prizininkų pakylos, tačiau trečiuoju važiavimu gautos 10 sek. bauda, nustūmė sportininką į ketvirtąją vietą.

Nuotraukas iš varžybų galite pamatyti „Pajūrio slalomo“ FB puslapyje.

O mes labiausiai dėkojame Autodromui už puikią dieną varžyboms


• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės

• Trasos schema (jpg)

• Rezultatai
2016 sezono pradžia
Paskelbta: 2016.02.21
Pajūrio slalomas“ – gilias tradicijas turinčios automobilių slalomo pirmenybės, organizuojamos jau nuo 2013 m. Išlaikomos tradicijos ir nuolat ieškomos naujos galimybės automobilių sporto entuziastų lūkesčiams patenkinti. Varžybos organizuojamos įvairiose vietose, su tikslu, kad varžybų dalyviai išbandytų savo jėgas įvairiomis sąlygomis. Džiaugiamės visais dalyviais, kurie susirenka 6 kartus metuose ir išbando savo jėgas įvairiose slalomo trasose.
Greičiausiems „Pajūrio slalomo “dalyviams steikiamos taurės, diplomai ar kiti rėmėjų prizai. 2015 metų sezone greičiausiu pripažintas Benediktas Bočkus. Beabejo nugalėtojų vardus pelnė ir atskirų klasių sportininkai.

Drąsiai galime sakyti, kad „Pajūrio slalomas“ - tai vienas sėkmingiausių automobilių sporto renginių vakarų Lietuvoje, kuriose susirenka daugiau nei 60 sportininkų iš visos Lietuvos.

• Pajūrio Slalomas 2016 - Taisyklės
Pajūrio slalomas - 2016 PAJŪRIO SLALOMO ŽIEMA (Žaibo Žiemos Žaidynės),
Paskelbta: 2016.01.14


Taisyklės

Rezultatai
PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE
Paskelbta: 2015.11.16

PAJŪRIO SLALOMO VARŽYBOS TAMSOJE Taisyklės
REZULTATAIFacebook

Mūsų draugai


Jeigu ir Jūs norite prisidėti prie mūsų veiklos, parašykite ar paskambinkite mums :)


TAVO-AUTO.LTLIKURA.LT
Google Vertėjas
Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas